تحلیل تکنیکال تنوین - 1400/05/13

چهارشنبه، 1400/5/13

تنوین اولین بانک سرمایه گذاری کشور

گروه تأمین سرمایه نوین، اولین بانک سرمایه گذاری کشور است که در سال 87 اولین فعالیتهای تامین مالی خود را آغاز نموده است. این شرکت در سال 1394 در بازار بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است و همواره نقش بسیار مهمی در تسهیل روند تامین سرمایه و ایجاد صندوق های مالی متنوع با کارکردهای گوناگون داشته است. تنوین در حال حاضر با سرمایه ای بالغ بر 15000 ریال فعالیت های خود را در بستر ایجاد صندوق های سرمایه گذاری و بازارگردانی و تامین مالی شرکتها به منظور انجام فعالیتهای اقتصادی و مالی، تعریف کرده و هر سال به دامنه ی فعالیتهای خود می افزاید.

فعالیت گسترده تنوین در صندوق های مالی بازار سرمایه

شرکت تامین سرمایه نوین در حال حاضر مدیریت ۱۰ صندوق فعال در بازار سرمایه را با حجم بیش از ۳۳۷ هزار میلیارد ریال را بر عهده دارد. این صندوق های سرمایه گذاری شامل صندوق سرمایه گذاری آتیه نوین، صندوق سرمایه گذاری مشترک یکم ایرانیان، صندوق سرمایه گذاری فراز اندیش نوین، صندوق سرمایه گذاری نهال سرمایه ایرانیان، صندوق سرمایه گذاری ارمغان ایرانیان، صندوق سرمایه گذاری میعاد ایرانیان، صندوق سرمایه گذاری سپر اندیشه نوین، صندوق بازارگردانی نوین پیشرو، صندوق های سرمایه گذاری مشترک نوین پایدار و صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم می باشند که اغلب از نظر عملکرد از صندوق های مطمن بازار سرمایه با بازدهی خوب محسوب می شوند.

در بین نهادهای تامین مالی این شرکت در چند سال اخیر رتبه برتر را به خود اختصاص داده است و با مدیریت صحیح منابع خود همواره از روند سود سازی قابل توجهی برخوردار بوده است. این شرکت در مجمع عمومی خود که اخیرا برگزار شده است خبر از افزایش سرمایه از محل سود انباشته داده است که به منظور اصلاح ساختار مالی و توانمندی بیشتر شرکت برای فعالیت گسترده تر در بازار سرمایه انجام خواهد شد.

تحلیل تکنیکال نماد ارزشمند تنوین بعد از روند اصلاحی روزهای اخیر در قالب یک ویدیو برای شما دوستان و همراهان سایت بورس نما آماده شده است که امید است مورد اقبال و توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
نام: liandro | جمعه، 1400/5/15

👈تشکر از بورس نما

لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات