تحلیل تکنیکال شتوکا - 1400/05/12

سه‌شنبه، 1400/5/12

شتوکا در مسیر شکوفایی

توکا رنگ سپاهان با نماد شتوکا با تولید محصولات رنگی بر پایه پلی استر و اپوکسی استر، یکی از شرکتهای کوچک بازار سرمایه است که فعالیتهای خود را از سال 1385 آغاز نموده است و در سال 1394 در بازار بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است. ظرفیت تولیدات این شرکت قریب به 1500 تن در طول سال می باشد که با طرح های توسعه ای جدیدی که شرکت شتوکا در سال جاری و سالهای آینده در دست اجرا دارد، این ظرفیت به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت. تقریبا تمام فروش شرکت شتوکا داخلی بوده و 85 درصد از محصولات نیز به فولاد مبارکه سپاهان فروخته می شود. 

مسیر تکنیکالی شتوکا

این شرکت در 25 ماه گذشته کمترین افت و خیز قیمتی را در بازار تجربه کرده است و مدتها در محدوده ی 3000 تومان در حال داد و ستد بوده است. با توجه به اینکه بخشی از مواد اولیه لازم برای تولید محصولات شرکت وارداتی است، نوسانات نرخ ارز تاثیر زیادی روی بهای تمام شده محصولات شرکت و حاشیه سود آن خواهد داشت. بنابراین شرکت به شکل گسترده ای درصدد کاهش وابستگی خود به خارج از کشور می باشد و همانطور که قبلا به آن اشاره شد طرح های توسعه ای متنوعی را به منظور پوشش این ریسک مهم بر فعالیتهای عملیاتی خود در نظر گرفته است. در این ویدیو تحلیل تکنیکال نماد شتوکا با استفاده از ابزارهای مهم تحلیل تکنیکال انجام شده است و با شما همراهان عزیز سایت بورس نما به اشتراک گذاشته شده است که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

 

 

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات