تحلیل تکنیکال خرینگ - 1400/05/08

جمعه، 1400/5/8

خرینگ درگیر نوسانات قیمتی 

در یک ماه اخیر علی رغم برگزاری مجمع خرینگ و اعلام برنامه های آتی شرکت در ورود به مارکت تریلر سازی و درب خودرو و توسعه ی سایتهای عملیاتی شرکت در منطقه بینالود، نماد رینگ سازی مشهد روند قیمتی بسیار نا امید کننده ای را طی کرده است. عدم حمایت از طرف بازارگردان این نماد و حقوقی باعث شده است سهامداران خوب این نماد متحمل ضررو زیانهای سنگینی در مدت اخیر شده و از رشد نسبی شاخص بی بهره بمانند. خرینگ با هدف گذاری فروش 1600 میلیارد تومانی در سال جاری که امکان رسیدن تا 2000 میلیارد تومان را دارد، یکی از نمادهای ارزشمند گروه قطعه سازی است که سود 81 تومانی را در دوره ی اخیر ثبت نموده است. علی رغم تلاشهای شایان توجه مدیریت شرکت در توسعه ی بازار و افزایش تولید، حاشیه سود فعالیتهای شرکت بسیار کم بوده و هزینه ی سربار بالا باعث افزایش قابل توجه هزینه های عملیاتی شرکت شده است. مورد اخیر از نقاط ضعف بزرگ خرینگ می باشد که باید با بروز رسانی خطوط تولید و رفتن به سمت محصولات جدیدتر و ارزشمندتر بر این مشکل حاد فایق آمده و زین پس به افزایش حاشیه سود فعالیتهای خود به عنوان اصلی ترین هدف و برنامه ی سال جاری فکر کرده و در راستای آن اقدامات مقتضی را انجام دهد.

تحلیل تکنیکال خرینگ

تیم تحلیلی بورس نما که پیشتر مقاله ای بابت بررسی المانهای تاثیر گذار بنیادی این نماد ارایه کرده بود، تصمیم گرفت تحلیل تکنیکال قبلی این نماد را به روزرسانی کرده و با استفاده از ابزارهای مهم تحلیل تکنیکال و به صورت کامل و جامع با بیانی قابل درک برای تمام فعالان بازار سرمایه این نماد را مجددا مورد ارزیابی قرار دهد.

امید است این ویدیو برای اتخاذ یک راهبرد و استراتژی مناسب به شما سهامداران خوب این نماد ارزشمند کمک کرده و برای شما راهگشا باشد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات