تحلیل تکنیکال زقیام - 1400/05/06

چهارشنبه، 1400/5/6

تاریخچه زقیام

دو دهه فعالیت بورسی زقیام به عنوان یکی از مهمترین شرکتهای فعال در حوزه ی کشت و زراعت و دامداری باعث شده است که این شرکت در این گروه به عنوان نمادی ارزنده و با بنیاد عالی شناسایی و مورد توجه فعالان بازار قرار بگیرد.این نماد تحت پوشش هلدینگ دامپروری و کشاورزی بنیاد مستضعفان فعالیت می کند و در سال 70 در استان اصفهان بصورت سهامی خاص شروع به کار کرده است.استارت اولیه فعالیتهای این نماد در سال 73 با فعالیت گسترده در زمینه ی کشاورزی و دامپروی زده شده است و طی این سالها  زقیام با تلاشی بی وقفه، همواره نقش مهمی در تامین شیر کشور داشته است.

شرکت در سالهای اخیر با محوریت گسترش فعالیتهای خود طرح های توسعه ای متعددی را تعریف نموده است و به منظور پیشبرد این طرح ها و افزایش ظرفیت تولید خود در تمام زمینه های مورد فعالیت خود، افزایش سرمایه ای 903 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را  در دستور کار خود قرار داده که تاکنون مراحل تصویب در هیات مدیره و اظهار نظر حسابرس و بورس را پشت سر گذاشته است و در مراحل پایانی خود قرار گرفته است. لازم به یادآوری است که شرکت افزایش سرمایه از محل آورده نقدی را در سال گذشته با موفقیت به انجام رساند و حراج حق تقدمهای به فروش نرفته ی این افزایش سرمایه نیز در ماه گذشته انجام شده و به پایان رسیده است.

زقیام رتبه اول تولید شیر کشور

«زقیام» با 260 نیروی انسانی و وسعتی معادل 54 هکتار در اصفهان فعالیتهای خود را هر ساله با جدیتی مثال زدنی توسعه داده است. همچنین این شرکت دارای پروژه‌ای در لرستان به مساحت 54.7 هکتار و اراضی مزرعه قلعه خواجه به وسعت 500 هکتارجهت تولید انواع محصول‌های کشاورزی و دامپروری است.

از نظر تولید شیر این شرکت رتبه اول را در بین شرکتهای مشابه در اخیار داشته و از این رو این شرکت به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی شیر واحدهای لبنی کشور مثل کالبر و میهن شناخته می شود.

نظر به اصلاحات قیمتی زیاد این شرکت در سال جاری و اهمیت بنیادی این شرکت در مجموعه اقتصاد کشور، در این ویدیو مسیر تکنیکالی این نماد با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال مورد بررسی قرار گرفته است که امید است مورد توجه شما همراهان وفادار سایت بورس نما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات