تحلیل تکنیکال ثنوسا - 1400/05/02

شنبه، 1400/5/2

ثنوسا در مسیر تحولات بنیادی مثبت

ساختمان و نوسازی تهران با نماد ثنوسا یکی از شرکتهای فعال در گروه انبوه سازی است که طی سالهای اخیر به علت درگیر شدن در پرونده های حقوقی متعدد، از رشد متناسب با بنیاد خود جا مانده است. شاید مهمترین پروژه ی این شرکت که در مسیر تصمیم گیری سازمان عمران و نوسازی کیش برای زمان بندی اجرایی می باشد ، پروژه ی 46 هکتاری نوسا کیش می باشد. این پروژه عظیم با هدف ساختن مدرن ترین مجموعه ورزشی کشور در سالهای گذشته باز تعریف شده بود که با توجه به بروز اختلافات متعدد بین ثنوسا و سازمان عمران و نوسازی کیش تا امروز به نتیجه نرسیده بود. با توجه به رویکرد جدید هر دو طرف ماجرا و امضای تفاهم نامه در سال گذشته بین هر دو شرکت ، در سال جاری شاهد استارت خوردن این پروژه ی 7000 میلیارد تومانی خواهیم بود که تاثیر بسیار مهمی روی روند فعالیتهای شرکت نوسا و نضمین سود پایدار طی چند سال آینده خواهد داشت.

ثنوسا و برج نوساز ظفر و پروژه های سود ساز پردیس

بجز مگا پروژه ی کیش، ثنوسا یک برج نوساز در ظفر در لوکیشنی بسیار ارزشمند در اختیار دارد که تا شهریور ماه 1400 تکمیل و به فروش خواهد رسید. متراژ قابل فروش این برج قریب به 15000 متر مربع است که البته 13000 متر آن در اختیار وساخت است اما از محل فروش2000 متر در تملک ثنوسا، قطعا سودهای جذابی شناسایی و به شرکت تزریق خواهد شد. از طرف دیگر با توجه به تفاهم نامه ثبت شده بین شرکت نوسا و سازمان پردیس، زمینهای ارزشمندی در اختیار شرکت  نوسا قرار گرفته است که علاوه بر آپارتمانهای نوساز فعلی شرکت در لوکیشن پردیس، پتانسیل بی بدیل نوسا برای بازتعریف طرح های انبوه سازی جدید در این منطقه ی پرپتانسیل تهران می باشد.

مسیر تکنیکالی نوسا

با توجه به حجمهای معاملاتی 4 روز اخیر ثنوسا و اصلاح جذاب این شرکت و قرار گرفتن در محدوده ی جذاب تکنیکالی، تیم تحلیل بورس نما با استفاده از ابزارهای  تحلیل تکنیکال معتبر روند تکنیکالی این نماد را  مورد بررسی قرار داده است که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
نام: Ladan | شنبه، 1400/5/2

👈ثنوسا=سرطان

🔸توجه: ثبت دیدگاه ها به معنی پذیرش آنها از طرف مجموعه بورس نما نبوده و تنها نظرات با حروف فارسی (غیر فینگلیش) که شامل اهانت و تشویش اذهان نباشند، تایید می گردد.

لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات