تحلیل تکنیکال لابسا - 1400/05/02

شنبه، 1400/5/2

لابسا در مسیر تحولات مثبت

یکی از شرکتهای ارزشمند فعال در گروه لوازم خانگی و خدمات مرتبط با آن شرکت آبسال است. نکته مهم در مورد این شرکت پیشرفت مداوم و پایدار این شرکت در سالهای اخیر و کیفیت بالای کالاهای تولیدی آنهاست. در طی دو سال اخیر با پایش بازار این شرکت موفق به افزایش سهم خود در بازار کولرهای آبی شده است و برنامه های مدونی برای توسعه ی فعالیتهای خود و کسب سهم بیشتر در سایر کالاهای خود در مارکت داخلی و صادراتی دارد.این شرکت در ریزش بازار سرمایه در سال گذشته اصلاح عمیقی را تجربه کرد و از این حیث هم اکنون در محدوده ی قیمتی بسیار جذابی قرار گرفته است. سود سازی عالی شرکت در سال گذشته و گزارش سه ماهه جذاب سال مالی جاری باعث شده که توجه فعالان بازار سرمایه به این نماد بیش از پیش جلب شود.

مسیر تکنیکالی لابسا

این شرکت مستعد با توجه به قرار کرفتن در محدوده ی جذاب قیمتی فعلی و افزایش حجم معاملات در روزهای اخیر پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری دارد. از طرفی برگزاری مجمع شرکت در ماه گذشته و تقسیم سود مناسب شرکت و امیدواری مدیرعامل شرکت برای ثبت رکوردهای جدید فروش باعث شده لابسا در بازار با پی بر ای 9 و سود قریب بر 390 تومانی در محدوده ی 3600 تومان فعلی ارزشمند ارزیابی شود.در این ویدیو به بررسی مسیر تکنیکالی این نماد ارزشمند در بازار سرمایه پرداخته شده است که امید است مورد توجه شما عزیزان واقع شود.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات