تحلیل تکنیکال شاخص بیمه

پنجشنبه، 1399/12/28

کم بودن سود سهام بیمه‌ای همواره یکی دیگر از معضلات صنعت بیمه ای کشور بوده است. البته شرکتهای بیمه برای حل این مشکل به سرمایه گذاریهای هدفمند در شرکتهای فعال در بورس روی آورده اند و نمونه موفق این شرکتها بیمه آسیا بوده است که با همین شیوه سود خود را بیش از 700 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داده است.

نکته قابل تامل دیگر در مورد این صنعت این است که  میانگین سهم بیمه زندگی در دنیا ۵۷ درصد و در ایران ۹ درصد است، این در حالی است که در برخی از کشورهای آسیایی از جمله ژاپن و کره به ۷۵ درصد می‌رسد. 

به هر شکل از آنجایی که  بررسی شاخص این صنعت استراتژیک بسیار اهمیت داشته و بعد از اصلاحات بازار در نقطه مهم و حساسی است امروز در قالب این ویدیو به بررسی و تجزیه و تحلیل آن از زوایای مهم تحلیل تکنیکال می پردازیم.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات