تحلیل تکنیکال آدا - 1400/04/24

پنجشنبه، 1400/4/24

کاردانو چیست؟

کاردانو یکی از ارزهای دیجیتال مطرح در بازار است که با مارکت قریب به 4 میلیارد دلاری خود در رده پنجم بازار قرار گرفته است و از این حیث از کوینهای مورد توجه بازار محسوب می شود.این کوین ارزشمند در سپتامبر ۲۰۱۷ توسط چارز هاسکینسون که پیشتر از بنیانگذاران  اتریوم بود خلق شد و هدف این ارز دیجیتال، حل کردن مشکلات  قراردادهای هوشمند  در اتریوم و عدم تطبیق پذیری در بیت کوین عنوان شد. این پروژه با توجه به تیم قوی پشتیبانی از محبوب ترین و امن ترین ارزهای بازار است و به اتریوم ژاپنی معروف است.


روند تکنیکالی کاردانو

در یک ماه اخیر این رمز ارز محبوب اصلاح 22 درصدی را پشت سر گذاشته است ولی راندمان سالیانه این ارز بالغ بر850 درصد می باشد که رقمی قابل توجه است. در یک هفته اخیر اصلاح 10 درصدی این نماد آنرا در محدوده ی جذابی قرار داده است بنابراین تیم تحلیل بورس نما در قالب یک ویدیو روند تکنیکالی این رمز ارز را مورد بررسی قرار داده است که امید است مورد توجه شما قرار بگیرد.
 

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات