تحلیل تکنیکال تتافیول - 1400/04/17

پنجشنبه، 1400/4/17

تتا فیول رمز ارزی در مسیر رشد و توسعه بازار

ارز دیجیتال تتا فیول (Theta Fuel) به دست میتچ لیو (Mitch Liu) و جیئی لانگ (Jieyi Long) 4سال قبل تاسیس شد. در طی این چهار سال این رمز ارز با جهشی فوق العاده خود را به لیست 50 رمز ارز برتر دنیا رسانده است و با بازار نزدیک به دو میلیارد دلاری خود از رمز ارزهای معتبر دنیا که آینده درخشانی دارد، به شمار می رود.

رمزارز تتا فیول یکی از توکن‌های معروف شبکه تتا است. هدف این شبکه این است که زیرساخت غیرمتمرکزی را برای اشتراک‌گذاری ویدیو و داده و محاسبات ایجاد کرده و بستری مطمن برای مبادلات در این ساختار ایجاد کند. لازم به توضیح است که شبکه تتا دو توکن معروف دارد:

یکی توکن تتا که توکن مدیریتی شبکه تتا است و دیگری توکن تتا فیول که به ارز دیجیتال نیز معروف است و توکنی است که به عنوان پاداش به کاربران شبکه تتا تعلق می‌گیرد.

تتافویل همکار شرکتهای معتبر

سامسونگ و سونی از مهمترین شرکا و سرمایه‌گذاران این شبکه به شمار می آیند. بنابراین به نظر می رسد با توجه به سیاستهای این شرکتها در راستای تقویت تراکنشهای مالی در قالب یک شبکه امن با کارمزد پایین، این رمز ارز دورنمای بسیار درخشانی در پیشرو داشته باشد.

در این ویدیو تحلیل توکن تتافویل برای شما دوستان عزیز و همراهان وفادار سایت بورس نما به اشتراک گذاشته شده است که امیدواریم مورد توجه شما  قرار بگیرد.

 

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات