تحلیل تکنیکال خرینگ - 1400/04/12

جمعه، 1400/4/11

خرینگ ارزنده است

یکی از شاخص های مهم یک سهم ارزنده رشد سود سازی و توسعه بازار نماد در یک بازه زمانی مشخص و تداوم این روند طی سالیان متمادی است. شرکت رینگ سازی مشهد با نماد خرینگ یکی از مصداق های عینی شرکتهای پیشرو محسوب می شود. این شرکت در طی سه ماه ابتدایی سال 1400 با رشد خیره کننده ای در درآمدهای عملیاتی و تولید محصولات جدید  مواجه بوده است و با تولید محصولات جدید و صادرات بخشی از محصولات تولیدی خود توانسته نسبت به مدت مشابه سال قبل جهش قابل توجهی را در ترازنامه ی خود در بخش سود خالص محقق شده تجربه کند.

 سود سازی چشمگیر خرینگ در سال مالی گذشته

 با استناد به گزارشات کدال شرکت رینگ سازی مشهد در دوره ی سه ماهه منتهی به خرداد ماه سال 1400 نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 166 درصدی را تجربه کرده است و به مجموع فروش 390 میلیارد تومانی دست پیدا کرده است. همچنین در گزارش یک ماهه منتهی به خرداد ماه  شرکت با یک جهش خیره کننده توانسته 133 میلیارد تومان فروش را تجربه کند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 110 درصدی را نشان می دهد. 
بنابراین با توجه به قیمت رو به رشد محصولات شرکت و تنوع بیشتر آنها و عزم شرکت برای توسعه بازار داخلی و صادراتی ف به نظر میرسد شرکت طی ماههای باقی مانده سال 1400 بتواند سهم بیشتری از بازار پرسود رینگ کشور را به خود اختصاص داده و روند صادراتی رو به رشد خود را تداوم ببخشد. 
در این ویدیو تحلیل تکنیکال نماد ارزشمند خرینگ برای شما دوستان و همراهان سایت بورس نما به اشتراک گذاشته شده است که امید است مورد توجه شما عزیزان واقع شود.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات