تحلیل تکنیکال فسازان - 1400/04/03

جمعه، 1400/4/4

پتانسیلهای بی بدیل فسازان

شركت غلتك سـازان سپاهان با هـدف ريخته گري قطعات سنگين و فوق سنگين چدنی و فولادي ، با ظرفيت توليد سـاليانه 20 هزار تن انواع قطعات چدني وفولادي، یکی از شرکتهای پر پتانسیل بازار سرمایه است که با توجه به استاندارد بالایی که محصولات تولید این شرکت دارد بازار صادراتی مناسب و رو به رشدی  طی 5 سال اخیر داشته است.این شرکت در کنار تولید غلتکهای صنعتی برای طیف وسیعی از صنایع داخلی سالانه 150 هزار تن شمش فولادی نیز تولید می کند و از این جهت یک شرکت منحصر به فرد به شمار می رود. شرکت غلتک سازان از زیر مجموعه های  شرکت چدن بوده و در زمینی به وسعت 40 هزار متر مربع با فضای عملیاتی 14000 متر مربع به فعالیتهای خود مشغول است. از آنجاییکه که این شرکت اخیرا در بازار سرمایه پذیرفته شده است، با نگاهی به گزارشات این شرکت در سامانه کدال متوجه می شویم که روند سود سازی شرکت سال به سال بیشتر شده و فسازان با اجرای طرح های توسعه ای توانسته بازار داخلی و صادراتی خود را با آهنگ مناسبی توسعه دهد.

رشد سود سازی فسازان در سال مالی گذشته

در سال مالی منتهی به  اسفند 99 شرکت غلتک سازی سپاهان در رشد سود عملیاتی و سود انباشته عملکرد قابل قبولی از خود برجای گذاشته است. این شرکت با سرمایه گذاری منظم روی فرایند تولید خود علاوه بر افزایش تناژ تولید در صدد کاهش هزینه های عملیاتی خود بوده است و در این راستا با خرید کوره های جدید و کاهش هزینه های سربار تولید گام های بلندی را برداشته است.

این شرکت با ساختن سود 250 تومانی در گزارش اخیرمالی خود در سامانه ی کدال، علی رغم تمام محدودیتهای کرونایی و تحریم های بین المللی علیه صادرات کشور، نشام داد پتانسیل بسیار بالایی در زمینه ی پاسخ به نیاز صنایع داخلی و صادرات منظم به کشورهای هدف به غلتکهای صنعتی مدرن را دارد. کیفیت بالای محصولات فسازان که منطبق بر بالاترین استانداردهای دنیا می باشد باعث شده مشتریان خارجی غلتکهای تولیدی شرکت علی رغم تمام محدودیتهای ناشی از تحریم سال به سال بیشتر شده و از این نظر فسازان به برندی خوش نام در عرصه غلتک سازی تبدیل شود.

در این ویدیو تحلیل تکنیکال نماد ارزشمند فسازان برای شما دوستان و همراهان سایت بورس نما به اشتراک گذاشته شده است که امید است مورد توجه شما عزیزان واقع شود.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات