تحلیل تکنیکال بایننس کوین - 1400/03/28

پنجشنبه، 1400/3/27

تاریخچه بایننس کوین

BNB یک رمز ارز است که توسط Binance در سال 2017 ایجاد شده است. سکه Binance در بلاکچین Ethereum  اجرا شده  و ماکزیمم 200 میلیون توکن BNB  وجود خواهد داشت و از این رو می توان گفت تعداد این توکن  در قیاس با اغلب توکنهای بازار بشدت محدود است. لازم به توضیح است که کاربران صرافی بایننس از این ارز برای مبادله  و تراکنشهای خود استفاده می کنند.

روند قیمتی بایننس کوین

این توکن از سال 2017 به منظور جذب کردن منابع کافی برای گسترش دادن  فعالیتهای صرافی باینسس ارایه شد اما بعدها نقش مهمتری را در این مجموعه عهده دار شد و به عنوان یک ابزار برای پرداخت های کاربران رو به گسترش این صرافی مورد توجه قرار گرفت. این توکن به فراخور پذیرش این نقش کلیدی در طی 4 سال اخیر رشد فزاینده ای را تجربه کرده است و پیش بینی می شود با توجه به برنامه های صرافی باینسس آینده این رمز ارز درخشان باشد. سرعت تراکنش و امنیت  بالای این کوین از مهمترین ویژگی های آن به شمار رفته و نقش بی بدیلی در توسعه بازار آن طی سالهای اخیر ایفا کرده است. در واقع  بایننس کوین هم یک ارز دیجیتال  منتسب به صرافی بایننس به شمار می آید و  و هم یک کریپتوکارنسی که بر روی زنجیره‌ بلاک چین قرار گرفته است لذا  به این جهت از موقعیت منحصر به فردی در بین رمز ارزها و سایر کوینها برخوردار می باشد. در مقایسه با بیت کوین که مجموعا 21 میلیون کوین است، باینسس کوین بیش از 200 میلیون کوین می باشد که نشان می دهد در آینده حجم تراکنشها در باینسس کوین می تواند بیشتر از بیت کوین شود.

برای درک اهمیت شبکه ی مبادلاتی این کوین که سرعت و امنیت بالایی دارد باید به سال 2019 برگردیم. بلاک چین بایننس در واقع بستری برای اجرای صرافی غیرمتمرکز بایننس (Binance DEX) است. به گفته مدیران ارشد بایننس، سرعت و توانایی سازماندهی حجم عظیم تراکنش‌ها در این بلاک چین اولویت اول مجموعه بوده است و افزودن قابلیت‌های مختلف در اولویت‌های بعدی قرار دارند. با راه‌اندازی رسمی  این بلاک چین در آوریل 2019، فرایند انتقال توکن‌های بایننس از بلاک چین اتریوم نیز آغاز شدلازم است بدانیم که معماری و ساختار اصلی بایننس چین از بلاک چین کاسموس (Cosmos) گرفته شده است. هزینه کارمزد پایین و سهولت کار و ساختار مطمن و دارای امنیت بالا، باعث شده است این رمز ارز آینده درخشانی در پیشرو داشته باشد. دراین ویدیو تحلیل تکنیکال باینسس کوین برای شما عزیزان و همراهان سایت بورسنما به اشتراک گذاشته شده است که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات