تحلیل تکنیکال رمز ارز مونرو - 2021/06/02

چهارشنبه، 1400/3/12

تاریخچه رمز ارز مونرو

مونرو(MONERO) یکی از محبوب ترین و مطمئن ترین رمز ارزهای دنیا بوده که این روزها به علت امنیت بالا بشدت مورد توجه علاقمندان این مارکت رو به گسترش قرار گرفته است. برای شناختن منشا این رمز ارز محبوب باید به سال 2012 میلادی برگردیم. در آن سال تیمی از افراد خلاق  ایده ای برای خلق یک رمز ارز جدید به نام بایت کوین را ارایه کردند. آنها رمز ارز بایت کوین بر مبنای الگوریتم کریپتو نوت خلق کردند. دوسال بعد تعداد هفت توسعه دهنده با ایجاد فورکی روی بلاک چین بایت کوین موفق به خلق رمز ارز جدید  بین مونرو شدند که بعدها به مونرو تغییر نام یافت.

امتیازات استثنایی مونرو(XMR)

امروزه حجم مبادلات مونرو به قدری گسترده شده است که این رمز ارز در شمار بیست رمز ارز محبوب با تراکنشهای بالا قرار گرفته است. از مهمترین مزایای مونرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تراکنش ها در این رمز ارز قابل ردیابی نیستند که امتیاز بسیار مهم برای کاربران این رمز می باشد.

2- بلاک چین آن محدودیت بلاک ندارد و به شکل بسیار مطلوبی مقیاس پذیر است.

3- از نظر اقتصادی شرکت رشد بسیار قابل توجهی داشته و به همین دلیل قابلیت معاوضه شدن در این رمز ارز بسیار مطلوب و استثنایی است.

4- تیم توسعه دهنده این رمز ارز بسیار توانمندی پشتیبانی از این رمز ارز را به نحو بسیار مطلوب انجام می دهند.

 معایب مونرو

شاید مهمترین ایراد این رمز ارز در رابطه کاربری نسبتا دشوار آن بتوان توصیف کرد. به عبارت ساده کار کردن با این رمز ارز در وهله نخست برای کسانی که تا حدی با رمز ارزهای دیگر تراکتنش هایی را انجام نداده و با فضای این معاملات آشنا نبوده باشند مشکل است. ضمنا کیف هپول دیجیتال محدودی هستند که این رمز ارز را پشتیبانی می کنند. البته خود شرکت برای این ارز محبوب دیجیتال کیف پول مناسب و با امنیت بالا را ارایه کرده است و بصورت مداوم روی ارتقا قابلیتهای امنیتی و یوزر فرند بودن آن کار می کند.

سخن پایانی

مونرو با مارکت سیصد میلیون دلاری و تعداد 18 میلیون کوین و با دارا بودن امنیت بسیار بالا، یکی از مطمئن ترین و محبوب ترین ارزهای دیجیتال بازار محسوب می شود و شرکت با چشم انداز بسیار روشنی که در پیشروی خود دارد در سالهای آتی می تواند با جهش بسیار مناسب قیمتی مواجه شود. زمان بلاک این رمز ارز تنها دو دقیقه می باشد که نسبت به بیت کوین که ده دقیقه است تفاوت بسیار معنا داری دارد و برخلاف بیت کوین تراکنش های این رمز ارز به هیچ عنوان قابل ردیابی نیست.

در این ویدیو تحلیل تکنیکال مونرو با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکالی معتبر توسط تیم تحلیل بورس تما خدمت شما عزیزان ارایه شده است که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات