تحلیل تکنیکال وبملت - 1400/03/06

پنجشنبه، 1400/3/6

تاریخچه و اهمیت بانک ملت

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با ادغام چندین بانک بزرگ مثل فرهنگیان و پارس و داریوش، بانک ملت در خرداد ماه سال 1358 تاسیس شد. این بانک به خاطر داشتن بیش از 1448 شعبه فعال در کشور یکی از بزرگترین بانکهای کشور به شمار می رود و نقش پر رنگی در صنعت بانکداری کشور ایفا می کند. عمده منابع ارزی متمرکز در سیستم بانکی کشور در اختیار بانک ملت می باشد  و بخش مهمی از منابع مالی بلوکه شده کشور در اثز تحریم های ظالمانه ایالت متحده متعلق به این نماد ارزشمند می باشد.

اهمیت شرکت به پرداخت ملت 

یکی از زیرمجموعه های قدرتمند بانک ملت شرکت به پرداخت بانک ملت می باشد که در طی سالهای اخیر با تداوم فعالیت های خود سهم قابل توجهی از سود آوری بانک ملت را به خود اختصاص داده است. در سال 2015 این شرکت  رتبه 23  در بین 150 شرکت پرداخت الکترونیکی دنیا را به خود اختصاص داد و در منطقه خاورمیانه با اختلاف معنا داربا دیگر رقبا در رتبه اول قرار گرفت.

تسعیر ارز بانک ملت

ماجرای تسعیر ارز بانک ملت به معدله بسیار پیچیده ای تبدیل شده است که نیازمند بحثی مفصل می باشد اما این بانک با توجه به منابع ارزی بالا می تواند طی ماه های آتی یک جهش بسیار ویژه در سود سازی را تجربه کند. ترازنامه بانک در حوزه بانکداری داخلی طی گزارشات اخیر کدال با رشدهای قابل قبول در ردیف درآمدهای عملیاتی توام بوده است اما تا نقطه آرمانی که شایسته این بانک بزرگ باشد فاصله دارد.

در ویدیو بالا تحلیل تکنیکالی نماد ارزشمند بانک ملت برای شما دوستان و همراهان سایت بورس نما به اشتراک گذاشته شده است که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات