ثبت نام در بورس و اخذ کد بورسی

دوشنبه، 1399/12/25

از واپسین روزهای سال 98 تا اواسط مردادماه سال 99 به عنوان روزهای طلایی بورس ایران یاد می شود. روزهایی که حتی بحران کرونا هم نتوانست مانع از این شود که مردم بیخیال سود این بازار شده و در صف های طولانی ثبت نام کارگزاری های به انتظار ثبت نام ننشینند. رشد 300 درصدی شاخص در همین مدت اندک تمام تحلیلگران را با چالش جدی مواجه کرد و روز به روز سرمایه گذاران بیشتری را به سمت بورس سوق داد. گرچه عده ای شاید اطلاعات زیادی از این بازار نداشتند و البته پس از مرداد ماه با ریزش شاخص بورس، سرمایه های زیادی را هم از دست دادند و از بورس خارج شدند، اما کماکان تب بورس و سود جذاب این بازار در بین عده ای وجود دارد که نیاز به اطلاعات لازم در خصوص گرفتن کد بورسی از کارگزاری ها، آموزش ثبت نام در بورس اوراق بهادار، آشنایی با خدمات و کارکرد کارگزاری ها، یادگیری اصطلاحات پر کاربرد در بورس جهت کسب سود و انجام معاملات آنلاین سهام شرکت های بورسی و فرابورس دارند که در در این ویدئوی آموزشی تلاش شده است تا نکات لازم برای تازه واردین به بورس یا کسانی که قصد ورود به دنیای سهامداری را دارند عنوان شود و راهنمایی های لازم به سهامداران برای اخذ کد بورسی، ثبت نام در بورس و انجام معامله ارائه گردد. این فیلم آموزشی سعی دارد که  تا حد زیادی به سوالات اولیه شما پاسخ دهد و شما را از سردرگمی ها برای ورود به بازار بورس و سرمایه کشور می رهاند که توسط مجموعه بورس نما و با توضیحات جواد مهدی نیا ارائه شده است.

 قوانین بورس بسته به شرایط ممکن است تغییراتی کند که در حالت کلی اصول ثابتی دارد و برخی قوانین ممکن است تغییرات جزئی داشته باشند که پیشنهاد می شود قبل از انجام معاملات صحت آنها را جویا شوید. پیش تر در بخش مقدمات ورود به بورس و تعاریف کاربردی  تغییرات انجام شده نسبت به زمان تهیه این فیلم که تا اطلاع ثانوی از طرف سازمان بورس و اوراق بهادار تغییر یافته اند، ذکر گردیده است و ممکن است مجددا به روال  سابق خود برگردند؛ پس پیشنهاد می شود آن جزوه را نیز مطالعه بفرمایید.

جواد مهدی‌نیا
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.

مطالب مشابه

تبلیغات
تبلیغات