تحلیل تکنیکال وملل - 1400/01/20

جمعه، 1400/1/20

وملل در مسیر تبدیل شدن به بانک

یکی از مهمترین موسسات مالی و اعتباری کشور که زیرمجموعه های متعد و قدرتمندی داشته و هر سال توانمدتر از گذشته در عرصه ی بانکی کشور فعالیت می کند، موسسه مالی و اعتباری ملل است. این مجموعه که سابق بر این با نام موسسه مالی و اعتباری عسگریه فعالیت می کرد عمده فعالیتهای خود را بر اساس یک چارت مدیریتی هوشمند در عرصه ی ساخت و ساز و انبوه سازی متمرکز کرده است. بازوی قدرتمند این موسسه مجموعه ی اقتصاد ملل است که خود یک هلدینگ چند رشته ای بشمار رفته و با داشن منابع مالی مناسب به سرمایه گذاری در پروژه هایی چون مشهد مال پرداخته است. اهمیت این مگا پروژه و ارزش افزوده ی بالای آن باعث شده وملل به فکر تبدیل شدن به بانکی قدرتمند در عرصع ی اقتصاد کشور باشد. این موسسه در سال مالی گذشته بعد از یک مرحله افزایش سرمایه با انضباط مالی بالا نسبت به بهبود سطوح توانگری مالی اقدام کرده تا از این منظر بتواند مجوز تبدیل شدن به بانک را اخذ کند.

مهمترین برنامه های وملل در سال جاری

با توجه به تراز مثبت 1053 میلیارد تومانی این شرکت در سال گذشته که عملکردی بسیار مطلوب ارزیابی می شود، این شرکت از توسعه ی طرح های انبوه سازی در زیرمجموعه ها و فروش دارایی های کم بازده و افزایش تعداد شعبات خود به عنوان مهمترین چارچوبهای حرکت خود در سال مالی 1400 رونمایی کرده است. تکمیل طرح های نیمه تمام و سرعت بخشیدن به پروژه های استراتژیکی چون مشهد مال به صورت تخصصی در اولویتهای این موسسه قرار گرفته است. این موسسه در راستای حمایت از تولید طرح آفاق 1 را نیز برای سال جاری در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا از این منظر علاوه بر کمک به رشد و جهش تولید در کشور بتواند اعتماد مشتریان را به خدمات خود جلب کرده و سهم بیشتری از بازار تسهیلات اعطایی به مردم کشورمان کسب کند.

در این ویدیو تحلیل تکنیکال نماد وملل برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شده است که امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات