تحلیل تکنیکال فروی - 1400/01/13

جمعه، 1400/1/13

شرکت ذوب و روی اصفهان که در بازار سرمایه با نام نماد فروی شناخته می شود در بهمن ماه سال 98 به عنوان عرضه اولیه به بازار فرابورس ایران وارد شد. این شرکت با توجه به نزدیکی به معدن مهدی آباد و قرارداد بلند مدت با شرکت باما عملا در تهیه مواد اولیه خود که خاک پرعیار برای تولید شمش روی می باشد، مشکلی را احساس نمی کند؛ این پتانسیل بسیار عالی شرکت باعث شده است که روند تولیدات شرکت با ضرب آهنگ قابل قبولی ادامه داشته باشد و از این منظر سود محقق شده توسط آن به رقم قابل توجه 685 تومان به ازای هر سهم افزایش یابد. شرکت فروی  پتانسل های بالقوه بسیار زیادی دارد و با توجه به افزایش قابل توجه قیمت  شمش روی در مارکت جهانی، دورنمای فعالیت خود را بسیار روشن کند. از مهم ترین طرح های توسعه ای شرکت می توان به احداث و راه اندازی واحد کنسانتره سرب به ظرفیت 2000 تن از خروجی واحد لینچ و افزایش دسترسی به خاک پرعیار با توجه به نزدیکی به معدن استراتژیک مهدی آباد و همچنین امکان سنجی استحصال سایر مواد معدنی مثل نیکل و کبالت و کادمیوم از کیک های لینچ اشاره کرد. نظر به اهمیت بالای تنوع بخشی به سبد تولیدات شرکت و با توجه به قیمت جهانی کبالت و نیکل و کادمیوم، موفقیت شرکت در تولید تجاری این محصولات گام بلندی برای تحقق جهش سود سازی شرکت ذوب و روی اصفهان خواهد بود.

در ویدیوی تحلیل تکنیکال نماد فروی که در لینک بالا و از کانال آپارات بورس نما در دسترس عموم علاقمندان قرار گرفته است، استفاده از ابزارهای مهم تحلیل تکنیکال و استراتژی ایچیموکو جهت استفاده شما عزیزان ارایه شده است.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات