تحلیل تکنیکال فولاد - 99/12/21

پنجشنبه، 1399/12/21

یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های آهن اسفنجی در جهان، مجتمع صنعتی فولاد مبارکه است که سهم ۲۰ درصدی در تولید فولاد منطقه منا (شمال آفریقا و خاورمیانه) را به خود اختصاص داده است. امروز ارزش بازار این شرکت به بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد تومان می رسد. تولید محصول این شرکت به  ۷.۲ میلیون تُن می رسد. گروه فولاد مبارکه شامل فولاد هرمزگان و فولاد سبا  در مجموع حدود ۱۰.۲ میلیون تُن فولاد خام تولید می‌کنند.

نظر به اهمیت این شرکت در اقتصاد کشور و همچنین شاخص ساز بودن نماد فولاد، مجموعه بورس نما بر آن شد تا تحلیل تکنیکالی جامعی با استناد به ایچیموکو و مکدی و استوکاستیک و سطوح فیبوناچی برای سهامداران این نماد ارزشمند به اشتراک بگذارد. امیدواریم  این تحلیل که در مجموعه بورس ما و به توسط علیرضا زارع کارشناس بازار سرمایه ارائه شده است، مورد سهامداران و فعالین بازار سرمایه و بورس کشور قرار گیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات