تحلیل تکنیکال شصفها - 1400/01/06

جمعه، 1400/1/6

پتروشیمی اصفهان با توجه به اینکه از مجتمع های پتروشیمی آروماتیک ساز کشور به شمار می رود نقش بی بدیلی در تامین مواد اولیه صنایع پایین دستی ایفا می کند. بعد از مشکلات عدیده مالک عمده شرکت و طی روند قضایی طولانی سرانجام در سال گذشته سهام مالک عمده به صورت بلوکی در دو مرحله به شپنا واگذار شد و به این ترتیب شپنا در راه تبدیل شدن به یک پتروپالایشگاه پیشرو گام مهمی برداشت. 

پتروشیمی اصفهان با ظرفیت اسمی سیصد هزار تنی مواد آروماتیکی چون بنزن ، اورتوزایلن، پارازایلن، انیدرید فتالییک و رافینیت در زمینی به مساحت 170 هکتار در 5 کیلومتری اصفهان قرار گرفته است و از سال 84 تاکنون تجدید ارزیابی دارایی ها آن انجام نشده است. این سهم سیصد میلیونی با سرمایه ثبت شده سی میلیارد تومانی فاصله ی معنا داری با مارکت خود داشته و باید با مدیریت صحیح منابع در مسیر رشد و توسعه و بهبود روند سود سازی گام های مهمی بردارد. 

در این ویدیو تحلیل تکنیکال نماد شصفها با ابزارهای تکنیکالی مهم بازار سرمایه برای استفاده ی شما عزیزان به اشتراک گذاشته شده است.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات