تحلیل تکنیکال خزامیا - 1400/01/05

پنجشنبه، 1400/1/5

شركت زامیاد، در سال 1342 تاسیس گردید و فعالیت خود را با واردات، مونتاژ و تولید انواع خودروهای تجاری بنزینی و گازوئیلی مطابق با استانداردهای روز بین المللي و بر اساس نیازهای بازار کشور آغاز کرد این شرکت تا به امروز با هدف افزایش بهره وری، دستیابی به تیراژ بالا در تولید خودروهای تجاری و توسعه ناوگان حمل‌ونقل تجاری كشور فعالیت خود را ادامه داده است. در سال گذشته زامیاد با خرید صد در صد سهام ایران کاوه سیاستهای جدیدی برای ادامه فعالیتهای خود باز تعریف کرد و عزم خود برای فعالیت بیشتر در حوزه ی کامیونها و کشنده های نیمه سنگین و سنگین را نشان داد. رکورد شکنی شرکت در سال گذشته که منجر به تولیدسی و چهار هزار و پانصد  دستگاه انواع محصولات تجاری سبک شد و رکورد نه ساله ی شرکت را شکست برگ زرین دیگری در کارنامه فعالیتهای زامیاد در سال 1399 افزود.
شرکت در راستای توسعه بازار خود و تمرکز روی صادرات گام های بسیار مهمی برداشته است و رایزنیها با کشورهای آسیانه ی میانه و قطر در جهت صادرات محصولات خود را در دستور کار قرار داده است. سال گذشته یک هیات قطری از کارخانه بازدید کرد و تعدادی از محصولات شرکت به منظور ارزیابی مارکت این کشور به قطر صادر شده است. 
شرکت با تجاری سازی پروژه ارزشمند وانت پادرا پلاس علاوه بر تنوع بخشی به سبد محصولات و احترام به سلایق مشتریان موفق به توسعه بخش های کارخانه و ارتقا کیفیت تولید محصولات خود شده است.
از نگاه استراتژيك به توسعه سبد انواع خودروهاي تجاري و نيز بازگشت خودروهاي تجاري مسافري به خطوط توليد اين شركت در آينده اي نزديك خبر داد.
معاون توسعه محصول شرکت زامیاد  مهندس فرنيا اخیرا در مصاحبه ای با اشاره به ديگر پروژه هاي توسعه اي در حال انجام شركت زامياد یادآورشد: با برنامه ریزی و هدف گذاری مشخص در حوزه استراتژیک محصول، در نظر داریم پيكاپ دوکابین پادرا پلاس و كاميونت سه محور را نیز تا پایان سال 99 تولید نماییم. وی اضافه كرد: محصولات دیگری نیز به عنوان پروژه در حوزه توسعه محصولات سبک و نیمه سنگین به صورت تک کابین و دوکابین (تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل) در دستور کار قرار دارد که به لحاظ پوشش دهی سلايق مشتریان و رضایتمندی رانندگان خودروهای تجاری (از نظر کیفی، امکانات و تجهیزات) می تواند سهم بازار از خودروهای زامیاد را ارتقاء دهد.
در این ویدیو تحلیل تکنیکال نماد ارزشمند خزامیا با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال برای استفاده فعالان بازار سرمایه به اشتراک گذاشته شده است.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات