تحلیل تکنیکال نانو(XNO)- 1400/10/23

پنجشنبه، 1400/10/23

معرفی رمز ارز نانو 

نانو با نماد اختصاری XNO یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که  طی دو سال اخیر رشد 423 درصدی را در مارکت نوپای کریپتوکارنسی تجربه کرده است. این رمز ارز با ارزش بازاری حدود ۴۲۳.۰۸ میلیون دلار که با شیب بسیار ملایمی در حال افزایش است  در رتبه ۱۴۶ بازار قرار داشته است. با توجه به پروتکلهای طراحی و اهداف مجموعه ی خالق این رمز ارز  انتظار داریم دورنمای نانو علی رغم افت یکسال اخیر روشن باشد. نانو  در حال حاضر  سهم ۰.۰۱ درصدی از کل بازار را دربه خود اختصاص داده است.

هر واحد از نانو در حال حاضر با قیمت ۳.۱۷ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۲۱۸ تومان معادل ۸۹,۵۹۴ تومان معامله می شود و با توجه به افت یکسال اخیر و اصلاح زمانی سنگین در محدوده 13 دلار به نظر می رسد با تبیین اخیر برنامه های تیم پشتیبانی در سال 2022 می تواند شاهد یک رشد مناسب در ماههای آتی باشد. لازم به توضیح است که حجم مبادلات روزانه نانو با کمی تلورانس ۱۳.۵۷ میلیون دلار است.

از آنجاییکه قیمت نانو بعد از یک افت شدید در ماه گذشته  در ۲۴ ساعت اخیر ۸.۰۸% افزایش یافته است می توان با رصد این تحرکات نقطه مناسب برای ورود به رمز ارز را بررسی  کرد. لازم به یادآوری است که بالاترین قیمت نانو در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۶(02 January 2018) ۳۷.۶۲ دلار بوده است  و در حال حضر با %۹۱.۵۶نزول نسبت به اوج قیمتی مورد معامله قرار می گیرد.

یکی از مهمترین فاکتورهای ارزیابی رمز ارزها تعداد واحدهای در گردش رمز ارزها و کل واحدهای آن رمز ارز است. نانو با تعداد واحدهای در گردش ۱۳۳.۲۵ میلیون و تعداد کل  ۱۳۳.۲۵ میلیون کوین از رمز ارزهای کوچک بازار است. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن نانو معامله می‌شود، صرافی CoinBene با سهم %۱۷.۶۵ از حجم معاملات روزانه است.

تحلیل تکنیکال نانو

در این ویدیو به بررسی تکنیکالی نانو پرداخته شده است. از آنجاییکه این رمز ارز در موقعیت مناسبی از نظر قیمتی قرار گرفته است با نگاهی به دیتاهای ایچیموکو و اندیکاتورهای چون مکدی و استوکاستیک و رصد ورود و خروج پول به این رمز ارز بررسیهای خودمان را پیرامون آن گسترش داده و با شما خوبان به اشتراک گذاشته ایم که امید است مورد توجه شما قرار بگیرد.

بورس نما
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات