تحلیل تکنیکال کارتزی - 1400/09/15

دوشنبه، 1400/9/15

cartesi کارتزی توکن( CTSI) شبکه ای هوشمند با دورنمایی روشن

یکی از رمز ارزهای مهم بازار ارزهای دیجیتال از نقطه نظر پروژه های جاه طلبانه کاتزی می باشد که از نظر حجم مبادلات و ارزش در رتبه 160 بازار قرار گرفته است و با ارزش بازاری 403 میلیون دلار و مبادلات 22 میلیون دلاری روزانه از کانون توجهات این بازار مغفول مانده است. در حال حاضرفعالترین صرافی فعال در این رمز ارز صرافی باینسس است که از معتبرترین صرافی های ارزهای دیجیتال در دنیا می باشد و سختگیریهای خاصی در پذیرش توکنها داشته و از این رو می توان کارتزی را از نظر اعتبار و بنیاد مناسب مثبت ارزیابی کرد. کل واحدهای کاتزی بعد از تکمیل یک میلیارد می باشد و در حال حاضر 487 میلیون از آن در مارکت در حال گردش می باشد. اپلیکیشن های غیر متمرکز به راحتی قادر هستند که داده های خود را بصورت موقت روی بلاک چین کاتزی ذخیره و به کمک این ارز پرداخت های خود را انجام دهند. کاتزی یک زیر ساخت دولایه است که بستری را برای انجام محاسبات بسیار پیچیده در لینوکس فراهم آورده است . دورنمای این توکن با توجه به برنامه های جاه طلبانه تیم پشتیبانی و مدیریت آن بسیار روشن ارزیابی می شود و از زمان عرضه اولیه آن در سال 2017 با قیمت اولیه یک و نیم سنت تا امروز که در محدوده ی 70 سنتی مورد داد و ستد قرار می گیرد رشد بسیار خوبی را تجربه نموده است.

تحلیل تکنیکال کاتزی

این توکن با اصلاح 51 درصدی اخیر خود از قیمتهای یک دلار 40 سنت به محدوده 70 سنت سقوط کرده است و در این ویدیو به دنبال بررسی سطوح مقاومتی و حمایتی این توکن می باشیم. در این مسیر از تحلیل این نماد با استفاده از سیستم ایچیموکو و سطوح فیبوناچی بهره گرفته ایم تا دقیقا سطوح مهم مقاومتی و حمایتی  مشخص شده و با اسفاده از اندیکاتورهای مکدی و استوکاستیک و بولینگر باند نیز مسیر تکنیکالی آنرا به دقت تجزیه تحلیل کرده ایم تا نقاط مناسب ورود و خروج از ترید را تعیین نماییم.  امیدواریم تحلیل تکنیکال کاتزی به شما بابت اتخاذ تصمیم های درست من باب سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری در این نماد کمک کرده و مسیر تکنیکالی آنرا برای شما روشن کند.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات