تحلیل تکنیکال دلر - 1400/08/28

جمعه، 1400/8/28

تاریخچه داروسازی اکسیر 

داروسازی اکسیر لرستان یکی از مجهزترین و بزرگترین شرکتهای داروسازی کشور است که در زمینی به وسعت بیش از 36 هکتار و با زیربنای مفید 60000 متر مربعی در شهرستان بروجرد در سال 1367 تاسیس و در سال 1373 به بهره برداری کامل رسید. شرکت داروسازی لرستان در سال 1379 با رعایت اصول و قوانین پذیرش در بازار سرمایه کشور در بورس مورد پذیرش قرار گرفته است و یکی از مهمترین شرکتهای دارویی کشور به شمار می رود.

پتانسیلهای استثنایی شرکت اکسیر

شرکت داروسازی اکسیر در 4 محور فعالیتهای خود را به شکلی هدفمند دنبال می کند. در زمینه ارتقا کیفیت محصولات و منطبق سازی بر استانداردهای روز دنیا اکسیر همواره کارنامه ای درخشان را از خود ارایه داده است بطوریکه بیشترین GMP در بین شرکتهای دارویی کشور متعلق به این شرکت است و کلیه فرایندهای تولید محصولات با استقرار استانداردهای WHO و استانداردهای روز دنیا انجام می شود. اخیرا این شرکت از گواهینامه ی تایید کیفیت محصولات خود از سوی کشور آذربایجان رونمایی کرده است که به دلیل عضویت آذربایجان در اتحادیه اروپا و الزامات کیفی این کشور بر اساس کشورهای اروپایی، مهر تاییدی دیگر بر کیفیت بالای محصولات داروسازی لرستان می باشد.

در زمینه تولید محصولات جدید نیز اکسیر از شرکتهای بسیار پیشرو دارویی کشور محسوب می شود و هر ساله طیف جدیدی از محصولات را با بالاترین کیفیت روانه بازار داخلی و صادراتی خود می کند. این شرکت در زمینه ی توسعه محصولات سافت ژل پروژه ی بسیار خوبی را در دست اجرا دارد که با بهره برداری آن بصورت آزمایشی در سال جاری این محصول را بزودی وارد مارکت خواهد کرد.

محور سوم عملکرد دلر پیرامون توسعه بازارهای صادراتی است که هر ساله بصورت مستمر با پایش بازارهای هدف صادراتی و ثبت بازخورد مصرف کنندگان در صدد بهبود عملکرد خود و کسب سهم بیشتر از بازار کشورهای هدف می باشد. صادرات گسترده دلر به کشورهای سریلانکا- عراق- پاکستان - افغانستان- اکراین - فیلیپین -سومالی - اگاندا- ارمنستان- سوریه- تاجیکستان و... گواهی روشن بر عملکرد درخشان دلر در این زمینه است. کسب عنوان صادر کننده نمونه در 7 سال اخیر از مهمترین افتخارات این شرکت پر پتانسیل بازار سرمایه است.

در محور چهارم برنامه های دلر توجه مدیریت شرکت به افزایش راندمان و ارتقا بهره وری و حاشیه سود به شکل قابل توجهی خودنمایی می کند. روند سود سازی مطلوب اکسیر در هر فصل مالی  نسبت به فصل مالی قبل و سود انباشته بسیار مناسب شرکت که هر ساله نیز افزایش می یابد مهر تاییدی بر این مدعا می باشد. پیش بینی می شود با توجه به قیمت ارز در محدوده 26000 الی 28000 تومان و بدون وارد مدار شدن محصولات جدید شرکت در پایان سال مالی 1400 بیش از 800 تومان سود را به ازای هر سهم محقق کند که با توجه به قیمت فعلی 4400 تومانی سهم بسیار عالی ارزیابی می شود.

تحلیل تکنیکال دلر

در این ویدیو به تحلیل تکنیکال نماد دلر بر اساس راهبردهای استخراج شده از ابزارهای معتبر تحلیل تکنیکالی پرداخته شده است که امید است مورد توجه شما همراهان بورس نمایی واقع شود.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات