تحلیل تکنیکال رانفور - 1400/08/06

پنجشنبه، 1400/8/6

تاریخچه رانفور

شرکت خدمات انفورماتیک ایران به منظور بستر سازی و ایجاد یک سیستم جامع و کارآمد اتوماسیون بانکی در سالهای ابتدایی دهه 70 ایجاد شد و با فراز و نشیبهای بسیار مسیر خود را به سمت ارایه خدمات متنوع و در عین حال به روز هموار نمود.عمده فعالیت شرکت رانفور در حوزه های طراحی و تولید نرم افزارهای تخصصی از پیشینه درخشانی برخوردار است و نامی مطمن در این عرصه به شمار می رود. این شرکت نقش بسیار مهمی در توسعه شبکه ی اختصاصی مخابراتی و عرضه و تولید دستگاههای ATM بانکها و پایانه های فروش در کشور ایفا می کند.

یکی از درخشانترین فعالیتهای شرکت رانفور در زمینه ی راهبری و نگهداری از شبکه ی شتاب بین بانکی است که به لحاظ اهمیت و گستردگی در بین مشتریان رانفور متمایز می باشد. شبکه ی شتاب با بیش از 50 میلیارد تراکنش در سال 99 رکورد میزان تراکنشها را در طول یکسال مالی شکست و نقش رانفور در نگهداشت این شبکه و تامین امنیت آن ستودنی بوده است.

شرکتهای زیر مجموعه رانفور

رانفور با دارا بودن 5 زیر مجموعه قدرتمند و پویا طی سالهای اخیر با اتخاذ یک راهبرد هوشمندانه هرساله جایگاه خود در بازار جذاب خدمات انفورماتیک توسعه و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص داده است.شرکتهای زیر مجموعه رانفور عبارتند از:

شرکت خدمات انفورماتیک کیش

شرکت داده ورزی فرادیس البرز

شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش

شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

شرکت خدمات همراه آیسان لوتوس

توسعه ی همه جانبه شرکت و ایجاد پلتفرم و ابزارهای لازم به منظور توسعه پایدار بانکداری دیجیتال و حمایت از کسب و کارهای نوپا از مهمترین رویکردهای رانفور در سالهای پیشرو باز تعریف شده است.

تحلیل تکنیکال رانفور

با وجود بهبود مکرر پارامترهای مهم ترازنامه و افزایش سه بازار رانفور و به تبع آن افزایش درآمدهای عملیاتی، رانفور مثل اغلب شرکتهای فعال در بازار سرمایه از یک روند فرسایشی 14 ماهه در قیمت نماد خود متضرر شده است و بازدهی یکساله خوبی برای سهامداران خود به ارمغان نیاورده است. در این ویدیو تحلیل تکنیکال این نماد را با استفاده از ابزارهای موثق تحلیل تکنیکال آماده کرده ایم و با شما همراهان عزیر بورس نمایی به اشتراک گذاشته ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات