تحلیل تکنیکال چین لینک - 1400/08/02

یکشنبه، 1400/8/2

تاریخچه چین لینک

چین لینک به عنوان یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز وظیفه دارد که دیتاهای دریافتی و مبتنی بر سازوکارهای متنوع را به قراردادهای هوشمند در بلاک چین تبدیل کند  و یک بستر امن و در عین حال سریع برای تبادلات مطمن فراهم آورد. چین لینک به عنوان یکی از مهمترین و معتبرترین رمز ارزهای این روزهای بازار مورد توجه بسیاری از علاقمندان و تحلیلگران این حوزه می باشد و مهمترین کاربرد آن پرداخت هزینه های خدمات مختلف در شبکه باز تعریف شده است.
چین لینک در حال حاضر رتبه ارزشمند چهاردهم را در بین رمز ارزهای بازار از نظر حجم بازار به خود اختصاص داده است و تعداد کل واحدهای این رمز ارز بالغ بر یک میلیارد دلار است که 45 درصد آن یعنی 450 میلیون کوین از چین لینک در مارکت در حال گردش می باشد.
چین لینک در اوایل پاییز سال 2018 بصورت رسمی در بازار مورد معامله قرار گرفت و در ابتدای سال 2019 قیمت آن حدودا 30 سنت بود که با رشد سریع و قابل توجه در اواخر ماه مه به بیش از 113 سنت رسید.  سال 2020 یکی از سالهای طلایی این رمز ارز محسوب می شود و با توجه به بازار گاوی 2020 و سال جاری قیمت این شبکه ی مطمن و مجبوب به شکل فزاینده ای رشد کرد. اکنون در محدوده 30 دلار شاهد درگیر شدن این کوین با خط روند نزولی خود هستیم که تا سقف تاریخی خود در محدوده ی 50 دلار شاهد 40 درصد اصلاح شارپ در این رمز ارز بوده ایم.

تحلیل تکنیکال چین لینک

نظر به به اهمیت این رمز ارز از نظر ارزش بازار و توجه به آن توسط بسیاری از فعالان حوزه ی ارز دیجیتال تصمیم گرفتیم تحلیل تکنیکال آنرا در برنامه های تحلیل تکنیکالی خود بگنجانیم. این رمز ارز در محدوده حمایت معتبر خود در 30 دلار مقاومت فیبو 0.5 فیبوناچی را درهم شکسته است و چنانچه روی این مقاومت تثبیت شود با تبدیل آن به حمایت قوی توانایی حرکت به سمت اهداف 35 و 41 دلاری را در میان مدت دارد. چنانچه این رمز ارز قادر به حفظ این سطح مهم نباشد انتظار داریم در محدوده ی فیبو طلایی 0.618 فیبو در قیمتهای 24 دلار و حوالی آن مورد حمایت قرار بگیرد. با رعایت نکات مهم تحلیل تکنیکال و توجه به جو کلی بازار کریپتوکارنسی سعی کنید با دقت برای گرفتن موقعیت خرید و فروش در این رمز ارز تصمیم گیری کنید.  امیدواریم این تحلیل مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.
 

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات