تحلیل تکنیکال شاخص محصولات شیمیایی - 1400/01/3

سه‌شنبه، 1400/1/3

درآمد صادراتی کشور در سال گذشته از این صنعت حدود 17 میلیارد دلار بود که ایران را در رتبه دوم منطقه قرار داد و برنامه ریزی برای رسیدن به صادرات 25 میلیارد دلاری برای سال 1400 نیز انجام شده که در صورت تحقق این امر ایران به قطب اول صادرات محصولات پتروشیمی در منطقه تبدیل می شود. یکی از نقاط قوت این صنعت اینست که در حوزه تحقیقات و پژوهش همواره صنایع پتروشیمی کشور پیشرو بوده و به عنوان مثال امروزه بسیاری از کاتالیست هایی که در صنعت پتروشیمی استفاده می شود و پیشتر وارد می شد  از سوی شرکت های داخلی و دانش بنیان تولید می شود و به سمت خود کفایی در این زمینه پیش می رویم. حجم قابل سرمایه گذاریها در این صنعت باعث شده است که به تکمیل زنجیره ارزش و توسعه صنایع پایین دستی توجه شود و در نتیجه توسعه این بخش، اشتغال و ایجاد ارزش افزوده بیشتری محقق خواهد شد.

در این بخش تحلیل تکنیکال شاخص محصولات شیمیایی با ابزارهای تکنیکالی معتبر برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شده است تا مسیر پیشروی این صنعت استراتژیک بیش از پیش مشخص و با مقاومتها و حمایتهای تکنیکالی آن بیشتر آشنا شویم.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات