تحلیل تکنیکال خرینگ - 1400/07/18

یکشنبه، 1400/7/18

خرینگ و افزایش چشمگیر تولید در سال 1400

یکی از مهمترین شرکتهای فعال در گروه قطعات خودرو شرکت رینگ سازی مشهد با نماد خرینگ است که تحلیل بنیادی این نماد ارزشمند در سایت بورس نما قبلا به اشتراک گذاشته شده است. این شرکت در سال جاری با عملکرد خیره کننده خود باعث تحقق سود تی تی ام 94 تومانی به ازای هر سهم شده است که این سود در قیاس با زیان سالهای گذشته خرینگ نشان از عزم این شرکت در توسعه ی همه جانبه دارد. این شرکت محصولات زیر را با بالاترین کیفیت تولید می کند و نقش مهمی در قطع وابستگی صنعت خودرو به محصول استراتژیک رینگ ایفا می کند:

رینگ تیوبلس _________________۲۳۰/۰۰۰عدد

 رینگ سواری __________________ ۳/۶۰۰/۰۰۰ عدد

رینگ سنگین __________________۲۳۰/۰۰۰ عدد

رام زیر موتور پژو ______________ ۵۰۰/۰۰۰ عدد

سینی زیر موتور _______________۲۵/۰۰۰ عدد

قطعات پیش مونتاژ اتاق پژو_____ ۲/۳۰۰/۰۰۰ عدد

با توجه به سیاستهای شرکت در ورود به عرصه های جدید تولید درب خودرو و کانتینر نیز در شرکت با موافقت سهامدار عمده کلید خورده است که نوید بخش روزهای بهتر این نماد می باشد. حاشیه سود محصولات تولیدی شرکت قریب به 4 درصد است که از این حیث وضعیت شرکت چندان مطلوب نیست. حذف قیمت گذاری دستوری قطعا به فعالیت پویاتر شرکتهایی نظیر خرینگ کمک شایان توجهی خواهد کرد.  با توجه به مارکپ گپ 1600 میلیارد تومانی نماد و فروش 2500 میلیارد تومانی سالیانه خرینگ، شرکت پیشنهاد افزایش سرمایه 641 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را ارایه کرده است که بعد از تایید حسابرس در انتظار تایید سازمان بورس می باشد.

تحلیل تکنیکال خرینگ

بعد از پیشنهاد افزایش سرمایه 641 درصدی این نماد در هیات مدیره شاهد رشد بسیار خوب این نماد از محدوده ی 3000 تومان تا قیمت های بالای 5000 تومان بودیم اما بعد از این رشد خیره کننده و همزمان با اصلاحات بازار سرمایه روند اصلاحی این نماد نیز آغاز شد و هم اکنون در قیمتهای 3391 تومانی بسیار به قیمت قبل از صعود خود نزدیک شده است. در این ویدیو به بررسی تکنیکالی این نماد ارزشمند پرداخته ایم که امید است مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات