تحلیل تکنیکال تبرک - 1400/06/31

چهارشنبه، 1400/6/31

تاریخچه تبرک

یکی از مهمترین شرکتهای فعال در صنایع غذایی کشور که دارای زیر مجموعه های پویا و متعددی می باشد گروه تبرک با طیف متنوعی از محصولات با کیفیت است. این شرکت در سال 1377 با خرید شرکت شهداب ناب خراسان فعالیتهای خود را با تولید رب گوجه فرنگی  با کیفیت با ظرفیت اولویه 200 تن آغاز نمود. در سالهای بعد شرکت تبرک در زمینه تولید این محصول استراتژیک گام های موثری برداشته است و ابتدا با خرید ماشین آلات ایتالیایی کیفیت و راندمان تولید را افزایش داد و سپس با توسعه کارخانه ظرفیت تولید را تا 1500 تن ارتقا داد. 

گروه تبرک در طول 23 سال فعالیت خود علاوه بر تنوع بخشی به سبد محصولات خود مبادرت به خرید شرکتهای مهمی همچون بهاران گلبهار نموده است که باعث تبدیل این شرکت از یک واحد کوچک به یک شرکت بزرگ و استراتژیک صنعتی شده است. فعالیت در حوزه تولید کنسروهای گوشتی و غیرگوشتی و روغن کشی از دانه های روغنی و انواع آبمیوه ها و نوشیدنی های گاز دار نظیر دلستراز دیگر فعالیتهای این هلدینگ پویا می باشد که در تمامی موارد با واردات تجهیزات روز دنیا از شرکتهای معتبر توام بوده است و این مهم به حسن شهرت محصولات این برند کمک شایان توجهی نموده است. 

تبرک با خرید یک باغ 73 هکتاری مجهز به یک سردخانه مدرن 2000 تنی و یک واحد دامداری با  600 راس گاو شیرده و ایجاد زیر ساختهای مدرن و به روز در صدد فعالیت گسترده در حوزه فرآورده های لبنی نیز می باشد که در طی سالهای آینده با طرح های توسعه ای قطعا در این زمینه پیشرفتهای درخشانی انتظار این نماد را می کشد. توسعه شرکت نوش پونه و خرید امتیاز شرکتهایی نظیر مهرانه مبین نگار و خوشمزه و تجهیز آنها به منظور تولید چیپس و انواع حبوبات و ادویه جات مختلف از دیگر اقدامات تبرک در طی سالهای اخیر می باشد. بنابراین به جرات باید اذعان داشت تبرک علدینگی پویا در عرصه صنایع غذایی کشور است که دورنمای فعالیتهای آن بسیار درخشان ارزیابی می شود.

تحلیل تکنیکال تبرک

علی رغم پتانسیلهای بنیادی بالای این نماد و گزارشات عالی تبرک در سامانه کدال که مبین رشد در پارامترهای سود سازی و المانهای مهم ترازنامه است، این نماد مدتهاست که یک روند اصلاحی فرسایشی را در پیش گرفته است. از این رو در این ویدیو با استفاده از ابزارهای موثق تحلیل تکنیکال به بررسی این نماد ارزشمند پرداخته ایم که امید است مورد توجه شما خوبان قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات