تحلیل تکنیکال ثالوند - 1400/06/31

چهارشنبه، 1400/6/31

تاریخچه سرمایه گذاری مسکن الوند 

شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند با نماد ثالوند از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ ثمسکن است که در سال 1395 در بازار اول فرابورس ایران پذیرفته شده است و فعالیتهای ساخت و ساز این گروه  بیشتر در شهرهای ر تهران - همدان -قم- کیش- چالوس و بخصوص شهر اراک می باشد. این شرکت که تنها دارای 500 میلیون سهم می باشد دارای شناوری حدود 28 درصدی می باشد و با ساختن 124 تومان سود به ازای هر سهم از نمادهای مستعد گروه انبوه سازی به شمار می رود. 

ثالوند اخیرا در سامانه کدال از پیشنهاد افزایش سرمایه 60 درصدی از محل سود انباشته به منظور بهبود نسبتهای مالی و توانمدی بیشتر در اجرای طرح های انبوه سازی خود رونمایی کرده است که با توجه به انبوه طرح های استراتژیک شرکت و نیاز شرکت به تامین مالی پروژه های مذکور، می تواند گام مهمی در جهت رشد و توسعه بیشتر شرکت محسوب شود.

روند تکنیکالی ثالوند 

شرکت ثالوند در طی ماههای اخیر روند فرسایشی اصلاحی طاقت فرسایی را پشت سر گذاشته است و از قیمتهای بالای 3000 تومان تا حوالی 1725 تومان تنزل قیمتی داشته است. با توجه به بنیاد خوب این نماد و شناوری معقول آن و طرح هایی که بسیاری از آنها در شرف تکمیل و واگذاری می باشد، تصمیم به بررسی روند تکنیکالی این نماد گرفتیم که امیدواریم مورد توجه شما دوستان عزیز و همراهان بورس نمایی قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات