تحلیل تکنیکال شاخص انبوه سازی - 1400/01/2

دوشنبه، 1400/1/2

 با توجه به اینکه نياز كشور در سال هاي آِينده را حدود 900 هزار واحد براي متقاضيان خانه اولي بوده و اگر موضوع بافت هاي فرسوده و نياز انباشت بازار را در نظر بگيريم  این نیاز به حدود يك ميليون و 200 هزار واحد مسكوني در سال بايد می رسد، این بخش از محرکهای مهم پویش اقتصادی کشور به شمار می رود.
بحث اشتغال زايي يكي از مسائل مهم و دغدغه مسوولان است و ارزان ترين بخشي كه مي تواند اشتغالزايي ايجاد كند همين صنعت ساختمان است كه در شرايط كنوني 12 درصد اشتغال كشور در اين بخش وجود دارد.
با توجه به محوریت بحث مسکن  و همگرایی این شاخص با شاخص صنعت سیمان که اخیرا رشدهای بسیار خوبی را تجربه کرده است و جلسات متعدد در مجلس پیرامون این صنعت و محرک های رشد آن  و اهتمام دوباره دولت به ورود دوباره به طرح جامع مسکن ملی، به نظر میرسد رشد این گروه با رونق ساخت و ساز در پیش باشد.

در این ویدیو تحلیل تکنیکال شاخص تجمیعی نمادهای گروه انبوه سازی با استناد به ابزارهای مهم تحلیل تکنیکال ارایه شده است که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات