تحلیل تکنیکال تنوین - 1400/06/25

پنجشنبه، 1400/6/25

تنوین بانک سرمایه گذاری پیشرو کشور

یکی از شرکتهای موفق فعال در حوزه تامین مالی و سرمایه گذاری بورسی که حجم فعالیتهای آن هر سال با رشد قابل توجهی مواجه می شود تامین سرمایه نوین با نماد تنوین است. این شرکت در سال 1385 تاسیس و در مدت 15 سال فعالیت خود نقش بسیار مهمی در ایجاد ابزارهای مالی نوین در راستای سرمایه گذاری در اقتصاد کشور و بازار سرمایه ایفا کرده است. این شرکت در آبان 1397 با پذیرش در بازار سرمایه به عنوان یکی از نمادهای فعال در گروه ابزارهای مالی و تامین سرمایه  مورد توجه فعالین بازار قرار گرفته است و تاکنون به عنوان یک شرکت سودساز و موفق در این حوزه توانسته عملکرد موفقی را از خود به ثبت برساند. این شرکت در مجمع عمومی سالیانه خود خبر از افزایش سرمایه از سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و حضور قدرتمندانه تر در بازار سرمایه کشور داده است.

شرکتهای زیر مجموعه تنوین

تنوین به منظور ایفای نقش خود در بازار مالی کشور با هوشمندی قابل تحسینی به یک مدیریت  سازمانی پویا و موفق متوسل شده است و با تاسیس شرکتهای تخصصی در حوزه های مهم فعالیت خود توانسته گام های بلندی در مسیر بیشتر نمودن سهم خود در بازار تامین مالی کشور بردارد. از مهمترین شرکتهای زیر مجموعه تنوین می توان به شرکتهای زیر اشاره کرد:

کارگزاری تامین سرمایه نوین

مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین

رایان هم افزا

موفقیت تنوین در سال مالی گذشته و گزارشات فوق العاده در 5 ماهه ابتدایی سال جاری نشان می دهد رویکردهای شرکت در سالهای اخیر علی رغم تکانشهای سخت اقتصادی کشور که ناشی از تحریم های بین المللی می باشد، کاملا صحیح بوده است و تنوین سال به سال سهم بیشتری از بازار را در حوزه فعالیت خود با وجود ظهور رقبای قدرتمندی مثل لوتوس پارسیان کسب کرده است.

مسیر فرسایشی اصلاحات  قیمتی در سهم تنوین در بازار سرمایه

این شرکت علی رغم ثبت گزارشات خوب در سامانه کدال و افزایش روند سودسازی و بهبود نسبتهای مالی در سال 1400 متاسفانه از رشد قیمتی مناسبی برخوردار نبوده است. اصلاح قیمتی این نماد در هفته های اخیر باعث شده است که سهم حمایتهای مهمی را از دست داده و موجبات سردرگمی سهامداران خود را فراهم سازد. در این راستا تیم تحلیل بورس نما در قالب این ویدیو به بررسی مسیر تکنیکالی این نماد ارزشمند پرداخته است که امیدواریم مورد توجه شما دوستان و همراهان بورس نمایی قرار بگیرد.

 

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات