تحلیل تکنیکال خرینگ - 1400/06/17

چهارشنبه، 1400/6/17

خرینگ و افزایش سرمایه جذاب

یکی از نمادهای ارزشمند گروه قطعات نماد خرینگ است که بطور مفصل در بورس نما از نظر بنیادی مورد بررسی قرار گرفته است. خرینگ در 6 ماه اخیر آبستن حوادث گوناگون و اخبار متعددی بوده است. اخیرا این شرکت در سامانه کدال از وصول مطالبات معوق خود به عنوان یک افشای اطلاعات رونمایی کرده است که تاثیر آن در صورتهای مالی شرکت در گزارش حسابرسی شده بعدی این نماد مشهود خواهد بود. یک نکته بسیار مهم در این نماد خبر افزایش سرمایه 641 درصدی می باشد که پیشتر از ضرورت انجام آن در نماد خرینگ صحبت کرده بودیم. این افزایش سرمایه بعد از پیشنهاد هیات مدیره شرکت مورد تایید حسابرس قانونی شرکت نیز قرار گرفته است و راه را برای اصلاح ساختار مالی شرکت هموارتر کرده است. صد البته این افزایش سرمایه باید ابتدا به تاییذد سازمان بورس اوراق بهادار تهران قرار بگیرد و سپس با انجام مقدمات لازم در مجمع عمومی بطور فوق العاده تصویب و در نهایت اجرایی شود.

نظر به طرح های مهم شرکت در تولید درب خودرو و تریلر سازی و طرح تولید رینگهای آل استایل، این افزایش سرمایه با بروز رسانی صورتهای مالی شرکت، مسیر اخذ تسهیلات مالی برای شرکت متناسب با برنامه های کلان باز تعریف شده را هموارتر خواهد کرد. خرینگ نمادی پرپتانسیل در گروه قطعات است که با سودسازی قابل قبول و شناوری 40 درصدی از دورنمای بسیار مناسبی در این گروه برخوردار است. حوزه فعالیت این شرکت در بازار کشور تقریبا اختصاصی است و رقیب مهم و چالش برانگیزی در داخل کشور ندارد. چنانچه مسیر صادرات شرکت بیش از پیش هموار شود خرینگ می تواند ارزآوری قابل توجهی را برای کشور به همراه داشته باشد. 

روند تکنیکالی خرینگ بعد از اخبار فوق العاده شرکت

خرینگ بعد از افشای اطلاعات افزایش سرمایه و وصول مطالبات با شتاب قابل توجهی از محدوده 3000 تومان به 5000 تومان رسید و سپس وارد فاز اصلاح شد. در این ویدیو به بررسی مسیر تکنیکالی این نماد پرداخته شده است که با تعیین دقیق مقاومتها و حمایتهای تکنیکالی معتبر سهم، می تواند راهنمای مناسبی برای سهامداران و علاقمندان به این نماد برای اتخاذ تصمیم های آتی محسوب شود. امید است این تخلیل برای شما دوستان و همراهان با محبت بورس نمایی مفید فایده واقع شود.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات