تحلیل تکنیکال لخانه - 1400/06/03

چهارشنبه، 1400/6/3

لخانه مجموعه ای پرتلاش و خوشنام

شرکت لوازم خانگی پارس در سال 1354تاسیس  و در سال 1373 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است. این شرکت طی ماههای اخیر یک اصلاح زمانی  فرسایشی را پشت سر گذاشته است و از نظر قیمتی رشدی را تجربه نکرده است. تولید انواع یخچال و فریزر و جاروبرقی و کولر و ماشین لباسشویی از اهداف تاسیس این شرکت قدیمی و خوشنام می باشد. کیفیت خوب و دوام بالا از ویژگی های این برند تولید کننده ی لوازم خانگی می باشد.  این نماد جز سهم های فرابورسی است و در بازارپایه فرابورس در تابلو زرد مورد داد و ستد قرار می گیرد. نکته قابل توجه این است که 95 درصد این نماد در اختیار شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین است و شناوری سهم کمتر از دو درصد می باشد.  لذا از این منظر شرکت در اختیار کامل حقوقی ها می باشد و نقش سهامداران حقیقی در تحرکات تکنیکالی سه قابل اغماض می باشد.

عملکرد خیره کننده لپارس در سال مالی 99

شرکت لوازم خانگی پارس با نماد معاملاتی لخانه در ۱۲ ماهه سال مالی ۹۹ با یک رویکرد مناسب شاهد تحولات بسیار مثبتی در آیتم های مهم ترازنامه خود بوده است.از مهمترین نکات عملکرد لخانه در سال گذاشته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    درآمدهای عملیاتی شرکت با رشد 107 درصدی به 586 میلیارد تومان رسید که با توجه به هزینه عملیاتی 509 میلیارد تومانی قابل توجه می باشد.
    سود ناخالص لخانه در سال گذشته 26 درصد رشد را تجربه کرد که نشان از رویکرد صحیح مدیریت این نماد می باشد
    سود عملیاتی لخانه در سال گذشته 68 درصد افزایش را نسبت به سال مالی 98 تجربه کرد که یک عملکرد بسیار درخشان تلقی می شود.
    لخانه در سال کذشته 53 میلیارد تومان سود خالص را محقق کرده است که از رشد 73 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت می کند.

در این ویدیو تحلیل تکنیکال نماد ارزشمند لخانه به منظور بررسی مسیر پیشروی این سهم در روزهای آینده انجام شده است و در این راه از ابزارهای موثق تحلیل تکنیکالی بهره برده شده است که امید است مورد توجه شما همراهان  سایت "بورس نما" قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات