تحلیل تکنیکال ومهان - 1400/05/30

شنبه، 1400/5/30

موسسه مالی مهر آیندگان در مسیر رشد و توسعه پایدار

گروه مالی مهر آیندگان با نماد "ومهان" از شرکتهای فعال در گروه سرمایه گذاری می باشد که به تازگی در بازار بورس اوراق بهادار تهران مورد پذیرش قرار گرفته است. این شرکت پر پتانسیل در 21 بهمن ماه سال 1398 با قیمت 562 تومان به عنوان یکی از عرضه اولیه های سال 98 به جمع شرکتهای گروه سرمایه گذاری بورس اضافه شد. عملکرد درخشان ومهان در سال مالی گذشته باعث شد که نگاه فعالان بازار به این نماد ارزشمند نگاهی مثبت و دارای پتانسیل رشد بالا باشد. در سال مالی منتهی به اسفند 99 ومهان به دست آوردهای بسیار خوبی دست پیدا کرد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کسب درآمد 2500 میلیارد تومانی که از رشد 141 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت می کند
  • سود خالص شرکت با رشد 127 درصدی به بیش از 2800 میلیارد تومان رسید  که یک رکورد در تاریخ فعالیتهای شرکت می باشد..
  • میزان سود خالص شرکت به ازای هر سهم  در سال گذشته به 238 تومان رسید که با رشد 118 درصدی نسبت به سال قبل توام شده است که نشان دهنده ی عملکرد مطلوب شرکت بوده است.  

شرکت در طی دو سال اخیر به ترتیب 50 و 100 تومان بابت سود سالیانه به سهامداران خود اختصاص داده است و در خرداد ماه سال 1400 افزایش سرمایه  200 درصدی از سود انباشته به تصویب هیات مدیره شرکت رسیده است. به این ترتیب می توان گفت که تاکنون بازدهی سهام داری در این نماد در حد مطلوب بوده و به نسبت متوسط رشد بازار عملکرد ومهان عالی تلقی می شود. در پرتفو بورسی این نماد شرکتهای بنیادی و مستعد بسیاری وجود دارد که هریک پتانسیلهای بسیار زیادی داشته و جز نمادهای برتر گروه خود محسوب می شوند. بیشترین سهم پرتفو ومهان را بانک ملت و سرمایه گذاری غدیر و سنگ آهن گل گهر به خود اختصاص داده است که هر سه در سال 1400 در شرف تحولات مثبت  بنیادی قرار دارند.

تحلیل تکنیکال ومهان درشهریور 1400

در این ویدیو به بررسی مسیر تکنیکالی این نماد ارزشمند با استفاده از ابزارهای تخلیل تکنیکال پرداخته شده است تا مسیر پیشروی سهم و مقاومتها و حمایتهای تکنیکالی آن به شکل دقیق مورد آنالیز قرار گرفته و تصویر روشن تری برای سرمایه گذاران و علاقمندان به این نماد به منظور اتخاذ تصمیمات مالی ترسیم گردد. امیدوارم این تحلیل مورد توجه شما قرار بگیرد. 

 

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
نام: تقی | پنجشنبه، 1400/6/11

👈تشکر از تحلیل شما عالی بود

لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات