تحلیل تکنیکال فسپا - 1400/05/28

پنجشنبه، 1400/5/28

فسپا و نیم قرن فعالیت درخشان 

شرکت گروه صنعتی سپاهان 48 سال قبل  به منظور طراحی، ساخت و تولید انواع لوله و پروفیل و سایر مصنوعات فلزی و انجام خدمات فلزی و شکل دادن فلزات، و سایر خدمات مرتبط تاسیس شد و بعد از سالها فعالیت مثمرثمر و چشمگیر در سال 79 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است. حضور قریب به 900 نفر پرسنل در این شرکت نشان دهنده ی گستر وسیع فعالیتهای این شرکت در عرصه صنعت کشور می باشد. ظرفیت تولید محصولات این شرکت بیش از 420000 تن می باشد و رعایت استانداردهای جهانی در تولید محصولات فسپا باعث شده است که این شرکت در عرصه صادرات هم تمام مجوزهای منطبق بر استانداردهای بین المللی را کسب کرده و آوازه و شهرت خوبی در بازارهای منطقه برای خود کسب بنماید.
در طی سالهای اخیر با کنترل هزینه ها و افزایش تولیدات و متنوع سازی سبد محصولات، این شرکت توانسته در عرصه سودسازی جهش خیره کننده ای داشته باشد و هم اکنون با سود بیش از 700 تومانی به ازای هر سهم جز شرکتهای مطرح گروه خود باشد. اخیرا به استناد مصوبه هیات مدیره و تایید حسابرس و سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه 100 درصدی از  محل سود انباشته این شرکت تایید شده است و شرکت قادر خواهد بود 65 میلیارد تومان سرمایه خود را افزایش دهد.  به هرشکل دورنمای فعالیت فسپا با این افزایش سرمایه که به بهبود ساختار مالی آن کمک شایان توجهی می کند بیش از پیش درخشان ارزیابی می شود.

روند مثبت تکنیکالی فسپا 

فسپا بعد از اصلاحات مناسب قیمتی و با عنایت به گزارشات مطلوب در سامانه کدال اخیرا روند صعودی خود را آغاز کرده است. از آنجاییکه تمام نسبتهای مهم بنیادی سهم اعم از ای پی اس و نسبت پی بر ای و پی بر اس سهم در محدوده ی بسیار مناسبی قرار دارد تیم تحلیل بورس نما با استفاده از ابزارهای موثق تحلیل تکنیکال به بررسی این نماد پرداخته است که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات