تحلیل تکنیکال حتوکا - 1400/05/28

پنجشنبه، 1400/5/28

حتوکا و فعالیت در ترانزیت محصولات استراتژیک

شرکت حمل و نقل توکا به عنوان یکی از شرکتهای فعال در زمینه ترانزیت کالا در سال 1370 تاسیس شده است که بعدها در سال 1383 در بورس اوراق بهادار تهران مورد پذیرش قرار گرفته است. این شرکت با تمرکز بر ترانزیت محصولات دو شرکت فولادی کشور یعنی فولاد مبارکه سپاهان و فولاد هرمزگان جنوب، نقش مهمی در چرخه فولاد کشور ایفا می کند. تمرکز حتوکا در حوزه های فولاد و معدن باعث شده است که در بین فعالان این صنایع به عنوان گزینه ای مطمن به منظور حمل و نقل کالاها در نظر گرفته شود. هدف شرکت در سال 1400 دستیابی به 4 درصد سهم بازار می باشد که با توجه به رویکرد مثبت شرکت از سال 1397 تا به امروز، تحقق این هدف دور از دسترس نمی باشد.

حتوکا و محدوده ی تکنیکالی جذاب

بدون شک یکی از مهمترین چالشهای بازار سرمایه ریزشهای یکسال اخیر بازار و عدم نقد شوندگی سهم های کمتر شناخته شده بازار می باشد. حتوکا در چارت تکنیکالی خود نوسانات قیمتی شدیدی را تجربه کرده است و در حال حاضر در محدوده ی کغف کانال قیمتی خود قرار گرفته است. به منظور بررسی روند تکنیکالی این نماد تصمیم گرفتیم تحلیل تکنیکالی این شرکت را با ابزارهای موثق تکنیکال برررسی کنیم . با شما دوستان و همراهان بورس نما به اشتراک بگذاریم. امیدواریم این تحلیل مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات