تحلیل تکنیکال وپترو - 1400/05/27

چهارشنبه، 1400/5/27

وپترو در آستانه تحولات اساسی

شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی با نماد وپترو، با توجه به پتانسیلهای بنیادی بسیار بالا همواره مورد توجه فعالان بازار سرمایه قرار گرفته است. این شرکت با مالکیت بر شرکتهای هامون کیش- وساخت - شکربن - پسهند - شیمی بافت - شدوص و شرکتهای پر پتانسیل دیگری که در شرف عرضه اولیه به بازار سرمایه می باشند، دارای ویژگی های عالی بنیادی می باشد. قبلا در سایت بورس نما به طور مفصل به بررسی بنیادی این نماد پرداخته شده است که توصیه می کنیم حتما به تحلیل بنیادی این شرکت که در سایت بورس نما قرار داده شده است مراجعه کرده و با امتیازهای این نماد بیش از پیش آشنا شوید. امیدواری های بسیار زیادی بابت حل مشکلات پرونده های حقوقی وپترو طی سال جاری به وجود آمده است که در صورت به فرجام رسیدن آنها طی سال 1400 می توانیم فصل جدیدی از فعالیتهای وپترو را شاهد باشیم.

روند مثبت  تکنیکالی وپترو 

از دیدگاه تحلیل تکنیکال بعد از اصلاحات بسیار زیاد این نماد و قرار گرفتن در محدوده ی زیر 1000 تومان، این شرکت روند نسبتا مثبتی را در پیش گرفته است و اخیرا موفق به شکستن خط روند نزولی خود شده است. پولبک به این خط روند مشکل زا، در شرف تکمیل شدن می باشد و به نظر می رسد با توجه به رویکرد شرکت در وارد کردن شرکتهای خارج از بورس خود به بازار سرمایه و اخبار مثبت از زیر مجموعه ها و فروش عالی شیمی بافت، انتظار داریم روند صعودی وپترو طی ماههای آتی با افت و خیزهایی تداوم داشته باشد. در این ویدیو به بررسی دقیق روند تکنیکالی این سهم با توجه به اطلاعات استخراج شده از ابزارهای تحلیل تکنیکال پرداخته شده است که امید است مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات