تحلیل تکنیکال بمیلا - 1400/05/25

دوشنبه، 1400/5/25

رشد و توسعه بمیلا تداوم دارد

یکیاز شرکتهای منحصر به فرد و ارزشمند بازار سرمایه شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد با نماد بمیلاست که به عنوان یک هلدینگ چند رشته ای طیف وسیعی از فعالیتها را انجام می دهد. شرکتهای زیر مجموعه این هلدینگ در عرصه معدن، فولاد و نفت فعالیت می کنند. در سال گذشته و سه ماهه سال جاری این شرکت دست آوردهای بسیار مهم و ارزشمندی را کسب نموده است که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خرید 30 درصد معدن ارزشمند بور
  • افزایش قابل توجه حقوق صاحبان سهام  از 55 میلیارد تومان به 90 میلیارد تومان
  • افزایش دارایی های غیرجاری شرکت به میزان  321 درصد
  • رشد تولید شرکتهای زیر مجموعه به میزان ده برابر مدت مشابه سال قبل در سه ماهه سال 1400
  • مالکیت 100 درصدی شرکت بر زیرمجموعه نفت میلاد که محصولات آن تماما صادراتی است و از مهمترین زیرمجموعه های بمیلا محسوب می شود در سال گذشته بطور کامل محقق شده است.
  • هدف گذتری برای ساخت یک کارخانه بسیار مجهز با آخرین تکنولوژی روز دنیا برای تولید اسید اوریک در کشور برای نخستین بار

افزایش سرمایه جذاب 79 درصدی بمیلا از سود انباشته

شرکت به پشتوانه عملکرد بسیار خوب خود در سال گذشته برنامه افزایش سرمایه از سود انباشته را نیز در دستور کار خود قرار داده است. این افزایش سرمایه 79 درصدی نقش بسیار مهمی در توانمند سازی هرچه بیشتر بمیلا به منظور توسعه هرچه بیشتر فعالیتهای خود  در چارچوب برنامه های بلند مدت خود خواهد داشت. بمیلا در سال گذشته 150 میلیارد تومان گردش مالی در حوزه خرید و فروش فولاد داشته است و توسعه اکتشافات و افزایش ذخیره معدنی خط مشی شرکت در سال جاری می باشد.

تحلیل تکنیکال بمیلا

از آنجاییکه روند تکنیکالی شرکت طی هفته های اخیر روندی فرسایشی بوده است و این سهم در محدوده ی قیمتی جذابی قرار گرفته است، در این ویدیو تحلیل تکنیکال این نماد ارزشمند برای شما همراهان سایت بورس نما آماده شده است که امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیرد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات