تحلیل تکنیکال شاخص بانکها - 1400/05/18

دوشنبه، 1400/5/18

شاخص بانکها در محدوده تکنیکالی جذاب

شاخص بانکها به عنوان یک معیار بسیار مناسب برای ارزیابی روند قیمتی سهام گروه بانکی همواره مورد توجه تحلیل گران بازار سرمایه قرار گرفته است. از آنجاییکه گروه بانکی نقش بسیار مهمی در تداوم فعالیتهای عظیم اقتصادی کشور ایفا می کند و به جهات گوناگون روی سایر صنایع کشور تاثیر گذار است، بررسی روند این گروه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در طی ریزش سنگین بازار سرمایه از مرداد سال گذشته نمادهای این گروه متحمل اصلاحات قیمتی زیادی شده اند و اکنون بعد از تثبیت نسبی بازار سرمایه در یک ماه اخیر و شروع روند مثبت در اکثر گروهها، این گروه همچنان رشد قابل توجهی را تجربه نکرده است. اغلب نمادهای مهم این گروه نظیر وبملت- وتجارت -وبصادر- ونوین و... علی رغم گزارشات عالی در سامانه کدال و جهش سودسازی در سال جاری همچنان روند صعودی مشهود و مداومی را تجربه نکرده اند. این موضوع در تضاد با بنیاد عالی این نمادها و عملکرد درخشان آنها می باشد و انتظار داریم نمادهای این گروه نیز در طی ماههای آینده روند مطلوبی از نظر قیمتی را تجربه کرده و در تطابق با گزارشات خوب خود در سامانه کدال رشد قیمتی مناسبی را نیز تجربه کنند.

مسیر تکنیکالی شاخص بانکها 

در این ویدیو به بررسی دقیق شاخص گروه بانکی از منظر المانهای مهم تحلیل تکنیکال پرداخته شده است که چشم انداز آتی این گروه مهم در طی ماههای آینده را مورد توجه قرار داده است. امیدواریم این ویدیو بتواند اطلاعات شما پیرامون روند آتی این گروه و نمادهای ارزنده آنرا بالاتر برده و به شما در جهت اتخاذ یک استراتژی صحیح یاری برساند. 

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات