تحلیل تکنیکال ثنوسا -1400/05/17

یکشنبه، 1400/5/17

ثنوسا و ابر پروژه کیش

یکی از پتانسیلهای مهم نماد ثنوسا به عنوان یکی از شرکتهای قدیمی در گروه انبوه سازی، پروژه کمپ ورزشی تفریحی و سیاحتی کیش است. این پروژه 46 هکتاری البته دارای لوکیشنهای تجاری نیز می باشد و یکی از مهمترین و بزرگترین پروژه های ورزشی تاریخ کشور است. از آنجاییکه در سال گذشته توافق نامه ای با سازمان عمران و نوسازی کیش من باب این ابر پروژه توسط ثنوسا به امضا رسیده است، انتظار داریم در سال جاری این پروژه بعد از سالها بلاتکلیفی به سرانجام برسد. هزینه ی انجام این پروژه بیش از 7000 میلیارد تومان برآورد می شود که در صورت اتمام آن سود قابل توجهی به ثنوسا خواهد رسید که نقش مهمی در تحولات آیتی این شرکت ایفا خواهد کرد.

مسیر تکنیکالی ثنوسا

بعد از اصلاحات قیمتی و زمانی ثنوسا در طی چند ماه اخیر، این نماد دوباره به محدوده قیمتی بسیار جذابی وارد شده است. با عنایت به پتانسیلهای بالای ثنوسا و پروژه های مهم شرکت، در این ویدیو به تحلیل تکنیکالی ثنوسا پرداخته شده است تا با دید باز به مقاومتها و حمایتهای این سهم پرپتانسیل واقف شده و بتوانیم نقاط کم ریسک ورودی به نماد و حد سود را در مسیر پیشروی نماد شناسایی نماییم.

 

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات