تحلیل تکنیکال غمهرا - 1400/05/16

شنبه، 1400/5/16

نیم قرن افتخار آفرینی گروه مهرام

گروه مهرام در سال 1349 فعالیتهای خود را آغاز نموده و  همواره یکی از شرکتهای خوش نام در عرصه صنایع غذایی کشور بوده و از پیشگامان صادرات در این صنعت محسوب می شود. عمده شهرت این شرکت بخاطر محصولات خانواده سس آن می باشد که دربازار داخلی  سهم قابل توجهی از فروش این محصول را تصاحب نموده است. این شرکت در راستای گسترش فعالیتهای خود و تامین مالی و کسب اعتبار بیشتر در بین شرکتهای فعال در صنایع غذایی کشور، در سال 1375 در بورس اوراق بهادار تهران مورد پذیرش قرار گرفت و از آن تاریخ فصل جدید و درخشانی  از فعالیتهای این شرکت رقم خورده است. مهرام علی رغم مشکلات متعدد برای توسعه بازار و وجود رقبای قدرتمندی مثل تبرک و بهروز در این عرصه، هر ساله با روند معقولی سهم خود از بازار را گسترش داده و در 4 ماهه ابتدایی سال 1400 هم به استناد گزارشات کدال عملکرد درخشانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ثبت نموده است. این شرکت با مدیریت خانواده گنجی در طی نیم قرن فعالیت خود همواره به عنوان یک شرکت پیشرو با محصولات با کیفیت شناخته شده است و بازار صادراتی محصولات شرکت هم بازاری مطمن و در عین حال قابل گسترش ارزیابی می شود.

تحلیل روند تکنیکالی مهرام

غمهرا با اصلاحات عمیقی که در مدت یک ماه اخیر تجربه کرده است در محدوده ی تکنیکالی جذابی قرار گرفته است. از آنجاییکه علی رغم گزارشات خوب در سامانه کدال این اصلاح قیمتی در نماد غمهرا تداوم داشته است، تیم تحلیل بورس نما تصمیم به بررسی این نماد با استفاده از ابزارهای تکنیکالی معتبر بازار نموده است که امیدواریم مورد ت.جه شما قرار بگیرد

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات