سود مجمع تاپیکو 1400 و تاریخ دریافت

سود مجمع تاپیکو
سه‌شنبه، 1400/6/2

مجمع عمومی عادی سالیانه تاپیکو

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با نام نماد تاپیکو برای سال مالی منتهی به 1400/02/31 در روز یکشنبه مورخ 1400/05/31 راس ساعت 14:00 در محل سالن همایش های مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش واقع در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهار راه پارک وی به صورت حضوری و همینطور از طریق درگاه اینترنتی شرکت به صورت آنلاین برگزار و دستورات و مصوبات لازم مورد رسیدگی و مصوب شد. سود قابل تخصیص به هر سهم در سال 1400 هم تعیین شد که در ادامه مبلغ سود مجمع و همینطور زمانبندی پرداخت آن به سهامداران این شرکت به اطلاع مخاطبین محترم وبسایت بورس نما خواهد رسید.

سود مجمع تاپیکو در سال 1400

تاپیکو در مجمع امسال خود که برای سال مالی منتهی به 1400/02/31  برگزار شد، به ازای هر سهم 1,930 ریال، معادل 193 تومان سود تقسیم کرد. بد نیست بدانید که سود خالص ساخته شده به ازای هر سهم در سال مالی مورد بحث، برابر با 1,903 ریال بود.

زمانبندی پرداخت سود تاپیکو در سال 1400 (اصلاحیه)

اگر بخواهید بدانید که سود تقسیم شده در مجمع سهام تاپیکو چگونه و چه زمانی پرداخت خواهد شد و چه مدارکی برای دریافت سود لازم است، باید گفت با توجه به اصلاحیه جدید، زمانبندی پرداخت سود نقدی شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین منتشر شده در تاریخ 1400/06/01؛ در خصوص زمانبندی پرداخت یا واریز سود مجمع، نحوه دریافت سود به شرح زیر است (توجه شود که طبق اطلاعیه قبلی، قرار بود پرداخت سود از 30 شهریور 1400 آغاز شود که طی این اطلاعیه، زودتر آغاز شده و از تاریخ 2 شهریور پرداخت می گردد).

1- سهامدارن حقیقی

کلیه سهامداران حقیقی، چه آنان که در سامانه سجام احراز هویت شده اند و چه آنان که احراز هویت نشده اند، از تاریخ 1400/06/02 به بعد با مراجعه حضوری به کلیه شعب بانک پارسیان سراسر کشور و با ارائه مدارک کارت ملی و اعلام کد بورسی می توانند نسبت به دریافت سود مجمع تاپیکو اقدام کنند.

2- صندوق های سرمایه گذاری، سبدگردان ها و سهامداران حقوقی

سود صندوق های سرمایه گذاری، سبدگردان ها  و سهامداران حقوقی از تاریخ 1400/07/15 از طریق واریز به حساب بانکی،  با تکمیل و ارسال جدول زیر، در سربرگ شرکت و با امضای صاحبان مجاز و مهر شرکت به همراه آخرین آگهی تغییرات صاحبان امضای مجاز پرداخت می گردد.

فرم واریز سود تاپیکو 1400

سهامدارن محترم در صورت لزوم، برای دریافت اطلاعیه کدال زمانبندی پرداخت سود تاپیکو هم می توانند از لینک مربوطه آن را در قالب فایل PDF دانلود نمایند.

در صورت وجود سوال در خصوص دریافت نقدی سود از بانک، یا اطلاع رسانی در صورت مشکل در مراجعه به بانک، می توانید در پایین همین خبر آن را مطرح کنید.

جواد مهدی‌نیا
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
نام: کسب دوست | چهارشنبه، 1400/6/3

👈با سلام لطفا ترتیبی اتخاذ شود که به حساب سجام واریز گردد در این وضعیت کرونا مراجعه حضوری به بانک نادرست به نظر می رسد. موفق باشید

نام: عباس | چهارشنبه، 1400/6/3

👈قبلا قرار بود از طرق سجام از آخر شهریور پرداخت گردد؛ اما انگار برخی از سهامداران عمده عجله دارند که شاید به رفتشان از وزارت نفت هم بی ارتباط نباشد تا اینطور هم پول ها برود و هم آمار کرونا افزایش یابد. البته فرودگاه ها هم پر مشتری شود به مقاصد کشورهای خارجی!

نام: نرگس | پنجشنبه، 1400/6/4

👈شهر محل زندگی ما بانک پارسیان نداره به کجا مراجعه کنیم

🔸پاسخ: چاره ای نیست باید به نزدیکترین شهری که داره مراجعه کنید. چنانچه عجله ندارید، فعلا وقت دارید. هر چند مهلت را در اطلاعیه تا جایی که یادم هست ننوشته اما می تونید با امور سهام شرکت تماس بگیرید و بپرسید.

نام: محمدرضا حاج جعفری | پنجشنبه، 1400/6/4

👈سلام من 27 یا 28 مرداد این سهم رو خریدم وبعد از اون 1یا 2 روز بعدش بسته شد سود به منم تعلق میگیره یا نه فقط برای قبل از 31.2 هست ممنون میشم جواب بدین

🔸پاسخ: سلام. تعلق می گیره دوست عزیز. چون شما یا سهم در مجمع شرکت داشتید.

نام: خدیجه | پنجشنبه، 1400/6/4

👈شهرما بانک پارسیان نداره لطفا به حساب سجام واریز کنید

🔸پاسخ: ما فقط خبرش را کار کردیم و این تصمیم را شرکت گرفته. گرچه می تونید با امور سهام شرمت تماس بگیرید در این خصوص ببینید چی میگن.

نام: مهدی کریمی | پنجشنبه، 1400/6/4

👈با سلام و درود فراوان خدمت شما زحمتکشان عزیز و بزرگوار . لطف بفرمایید امسال تاپیکو افزایش سرمایه دارد یا خیر واگر دارد نحوه دریافتش را بفرمایید. سپاسگزارم

🔸پاسخ: سلام دوست عزیز. در افزایش سرمایه چیزی به شما پرداخت نمیشه و حتی اگر از آورده نقدی باشه خودتون باید مبلغی بپردازید به شرکت. اگر افزایش سرمایه داشته باشه اطلاع رسانی میشه.

نام: امین نظری | شنبه، 1400/6/6

👈سلام....اونایی که شماره حساب سجام دارند هم باید حتما به بانک مراجعه کنند؟:؟؟یا به حسابشون واریز میشه؟؟

🔸پاسخ: طبق آخرین اصلاحیه ای که اومده روی کدال بله.

نام: نارین | شنبه، 1400/6/6

👈لطفا به حساب سجام واریز کنید شهر ما بانک پارسیان نداره ممنون میشیم

نام: نازنین | شنبه، 1400/6/6

👈سلام لطفا سود سهام رو به سجام واریز کنید با این اوضاع کرونا این روش پرداخت اصلا درست نیست.

نام: قدرتی | یکشنبه، 1400/6/7

👈با عرض سلام و درود چرا سود سهام را بحساب افراد واریز نمیکنند یا تعدادی سهم بجای سود به پرتفوی انان اصافه نمیشود؟

🔸پاسخ: اول قرار بود از اخرای شهریور برای کسانی که سجامی هستند، به حسابشون واریز شه. اما یک اصلاحیه زدند و گفتن به بانک مراجعه بشه. در حقیقت قراره دیگه همه شرکت ها به حساب سجامی افراد واریز کنند که خیلی ها هم انجام میدن در حال حاضر. در خصوص اضافه شدن سهم باید گفت این امکان وجود نداره و تعداد سهم تنها با افزایش سرمایه قابل تغییره.

نام: میثم | دوشنبه، 1400/6/8

👈سلام من امروز رفتم سود سهامو از بانک گرفتم اما متاسفانه 700 هزارتومن کمتر از اون چیزی که باید واریز میکردن گرفتم. مگه سود همه سهامداران به ی اندازه نیست؟

🔸پاسخ: سود نهایی را بانک تحویل میده. اگر کمتر به شما دادند، همونجا باید به مسئول بانک می گفتید و دریافتش می کردید.

نام: .. | سه‌شنبه، 1400/6/9

👈سلام گناه ما چیه که بانک پارسیان تو شهرمون نیست؟! واقعا تو این شرایط بد کرونایی ما چطور بریم یه شهر دیگه برای دریافت سود؟؟؟ پس این سجام برای چی هست؟ لطفاً ترتیبی بدید که سود سهام به حساب سجام واریز بشه. ممنونم💐

نام: سهام دار خرد | جمعه، 1400/6/26

👈این دو ریال سود را از طریق حساب سجام واریز کنید، اولا که شعب بانک پارسیان واقعا محدود است، ثانیا خدا را خوش نمیاد یه نصف روز معطلی، ثالثا کرونا

نام: مهتاب تنکابنی | شنبه، 1400/6/27

👈لطفا سود را از طریق سجام به حساب واریز نمایید.. ممنونم

نام: حجت | شنبه، 1400/6/27

👈با سلام . لطفاً به حساب سجام واریز کنید . با توجه به وضعیت کرونا و مبلغ سود و عدم دسترسی به شعب بانک پارسیان لطفاً همانند خیلی از شرکت های سهامی ، سود رو به حساب سجام واریز کنید .با سپاس

نام: هایا غلامی | سه‌شنبه، 1400/6/30

👈خدا رو خوش میاد واسه دریافت سود مجمع باید 200کیلومتر مسافت طی بشه،کناه ما جیه که تو شهرستان شعبه بانک پارسیان نداریم لطفا پیگیری کنید.ممنون

🔸پاسخ: دوست عزیز نا خبر را برای اینکه دوستان بدونند چیکار بکنند منتشر کردیم در سایت بورس نما، مسلما چیزی که تصویب شده با حرف ما تغییر نخواهد کرد و شاید بهتره خودتون با امور سهام شرکت تماس بگیرید و مطرح بفرمایید شاید چاره ای اندیشیده شد.

نام: فرهاد | پنجشنبه، 1400/7/1

👈سلام از طریق سجام مگه قرار نبود ۳۱ شهریور واریز شه؟؟

🔸پاسخ: سلام. خواهشا به بخش اصلاحیه توجه کنید تا مجددا سوال پرسیده نشه.

نام: زهرا | پنجشنبه، 1400/7/1

👈سلام شهر ما بانک پارسیان شعبه نداره باید چکار کنم

🔸پاسخ: دریافت سود از هر شهری و توسط کسی که بهش وکالت قانونی داده باشید هم امکان پذیره.

نام: محمد رضا کریمی | سه‌شنبه، 1400/7/6

👈مدت ده روز است مشخصات و شبای حساب خود را با فکس ارسال نموده ام متاسفانه از واریزی سود خبری نیست. چون در شهر ما بانک پارسیان فعالیت ندارد. از طریق شبا درخواست واریز سود نموده ام.لذا درخواست رسیدگی دارم.

نام: غلامعباس زمانی | دوشنبه، 1400/7/12

👈سلام شهر محل سکونت من بانک پارسیان ندارد باید چکار کنم؟

🔸پاسخ: سلام. راه حل رفتن به نزدیکترین شهری هست که بانک پارسیان دارد.

نام: وهاب | سه‌شنبه، 1400/7/13

👈لطفا به گوش مدیر و اعضای هیت مدیره برسونید سود سهام رو از طریق سجام به حساب هر شخص واریز بشه واقعا سخته بریم بانک اون موقع باید ۲۰۰ کیلومتر بریم تا برای دریافت سود سهام

نام: علی | سه‌شنبه، 1400/7/27

👈سلام رفتم سودسهام راگرفتم ولی سودمن 47هزارتومان بود 9 هزارتومان دادچرا

نام: خلیلی | شنبه، 1400/8/8

👈سلام وقت بخیر بنده منتظربودم که بحساب کارگزاری ام واریزبشه ایاهنوز فرصت هست؟

🔸پاسخ: در اطلاعیه که ننوشته بود. از امور سهام شرکت میتونید بپرسید و پاسخ را برای باقی دوستان هم لطف کنید همینجا اطلاع رسانی کنید.

نام: منافی | یکشنبه، 1400/8/16

👈سلام چرا هنوز سود سهام من به حسابم واریز نشده

🔸پاسخ: اگر قدری زحمت کشید مطالب بالا را مطالعه بفرمایید سود قرار نیست طبق این اطلاعیه واریز شه و باید از بانک می گرفتید. حالا اینکه زمان دریافتش تموم شده یا نه دیگه باید شما اینجا بعدا اطلاع بدید.

نام: رضا | شنبه، 1400/10/4

👈جای تاسف داره در این وضعیت باید دنبال بانک پارسیان بگردیم تا سود مجمع رو بگیریم،

نام: مهدی همت یار | پنجشنبه، 1400/10/16

👈چرا سود را ازطریق سامانه سجام واریز نمیکنید

لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات