مجمع تقسیم سود سهام رمپنا 1400

مجمع رمپنا 1400
پنجشنبه، 1400/5/21

آدرس و زمان تشکیل مجمع عمومی عادی سالیانه رمپنا

پس از دو نوبت اطلاع رسانی شرکت گروه مپنا از لغو تاریخ های قبلی برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت برای سال مالی منتهای به 1400/01/31، مطابق اطلاعیه جدید منتشر شده در روزنامه دنیای اقتصاد و همچنین اطلاعیه کدال در روز یکشنبه 7 مهر ماه 1400، مجمع این شرکت از ساعت 10:00 روز چهار شنبه مورخ 1400/07/14 در محل سالن قلم کتابخانه ملی ایران به نشانی تهران، بزرگراه حقانی، کتابخانه ملی ایران برگزار شد؛ در این مجمع دستوراتی که در صلاحیت رسیدگی به آنها در مجامع عمومی عادی سالیانه هستند، مورد رسیدگی قرار گرفت و مصوب شد؛ تقسیم سود مجمع که گاهی سهامداران آن را سود نقدی نیز می نامند، توسط شرکت کنندگان در مجمع انجام گرفت و مشخص شد که به هر سهم چه مبلغی باید پرداخت گردد؛ در ادامه با بورس نما همراه باشید تا در خصوص مبلغ تخصیص یافته به هر سهم و همچنین نحوه دریافت آن اطلاعات لازم را کسب کنید.

امکان حضور آنلاین در مجمع رمپنا

قبلا اطلاع رسانی شده بود که با توجه به محدودیت های کرونایی و قوانین موجود، مجمع رمپنا با حضور حداکثر 15 نفر از سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار خواهد شد؛ به همین دلیل امکان مشاهده پخش آنلاین مجمع رمپنا با مراجعه به آدرس اینترنتی https://www.mapnagroup.com و صفحه اینستاگرام @themapnagroup نیز وجود داشت که سهامداران محترم در صورت لزوم به آنها مراجعه کرده اند.

سود تصویب شده در مجمع 1400 رمپنا

مبلغ سود مصوب جهت پرداخت به سهامداران به ازای هر سهم در سال 1400، برابر با 150 ریال معادل 15 تومان تصویب شد تا به سهامدارن رمپنا پرداخت شود. به این ترتیب باید گفت که سودی برابر با 30 درصد از سود کسب شده توسط رمپنا در سال مالی قبل، به سهامداران گروه مپنا پرداخت خواهد شد که در ادامه در خصوص نحوه دریافت آن و زمان واریز اطلاعات لازم به اشتراک گذاشته شده است.

زمانبندی پرداخت سود مجمع 1400 رمپنا

یکی از موارد مهمی که در خصوص مجامع شرکت ها مطرح می شود، زمانبندی پرداخت سود آنهاست. اما زمانبندی پرداخت سود مجمع رمپنا به چه نحوی است و چه مدارکی برای دریافت یا واریز سود نیاز است؟

زمانبندی تقسیم سود رمپنا برای سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت کننده در مجمع مطابق اطلاعیه کدال منتشر شده در تاریخ 1400/07/20 در این خصوص به این شکل است:

الف- سود سهامداران حقیقی

- سود سهامدارن حقیقی رمپنا، صرف نظر از تعداد سهام آنها از تاریخ 1400/11/30 پرداخت می گردد.

ب- سود صندوق‌های سرمایه گذاری و سبدگردان‌ها

- سود صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردان‌ها از تاریخ 1400/11/30 پرداخت خواهد شد.

ج- سود سهامدارن حقوقی

سود سهامدارن حقوقی از تاریخ 1401/03/01 پرداخت خواهد.

کلیه این اطلاعات در قالب جدولی به شکل زیر ارائه شده است:

زمان پرداخت سود رمپنا

- سهامداران حقیقی برای دریافت سود باید از تاریخ 30 بهمن 1400 به بعد با مراجعه کردن به بانک تجارت و ارائه کارت ملی و کد سهامداری نسبت به دریافت سود رمپنا می توانند اقدام کنند. 

- سود صندوق‌ها و سبدگردان‌ها هم از 30 بهمن 1400 به بعد با ارسال نامه رسمی به امور سهام شرکت گروه مپنا و ارائه مستندات پرداخت خواهد شد.

- سهامدارن حقوقی هم سودشان از تاریخ یکم خرداد 1401 از طریق امور سهام شرکت پرداخت می شود.

شماره های تماس و فکس یا نمابر امور سهام مپنا هم در تصویر فوق مشخص شده است که در صورت لزوم می توانید تماس حاصل کنید.

سود رمپنا به چه کسانی تعلق می گیرد؟

پرسش بسیاری از سهامداران تازه وارد این است که این سود تقسیمی در مجمع رمپنا به چه کسانی تعلق می گیرد؟ در پاسخ باید گفت تمام کسانی که این سهم را هنگام تشکیل مجمع در پرتفوی خود داشته باشند، به آنها سود تعلق می گیرد. این نکته هم لازم به ذکر است که نماد رمپنا چند روز قبل از مجمع متوقف شده و بازگشایی آن نیز با تاخیر چند روزه پس از تشکیل مجمع انجام خواهد گرفت.

چنانچه اطلاعات بیشتری در خصوص اینکه بخواهید داشته باشید، می توانید به لینک مقاله مراجعه نمایید.

جواد مهدی‌نیا
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
نام: غلامعلی ماشینچی | شنبه، 1400/7/10

👈با توجه به شرکتهای زیر مجموعه رمپنا سودهای خوبی بسهامداران پرداخت نمودن این سهم در صورت مالی سود قابل ملاحظه برای سهامداران درنظر نگرفته وبرای اغفال سهامداران وسرمایه گذاران سه نوع صورت مالی ارایه داد که هر کدام یک سود نشان میدهد که این کاملا کلاهبرداری از سرمایه گذار است بهیچ وجه ارزش خرید ندارد

🔸توجه: ثبت دیدگاه به معنای تایید آن نیست.

لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات