عرضه اولیه مدیریت و نقدینگی لازم خرید آن

عرضه اولیه مدیریت1
یکشنبه، 1400/5/17

عرضه اولیه مدیریت1

در روز چهارشنبه این هفته جاری مورخ 1400/05/20، عرضه اولیه دیگری از بازار فرابورس انجام خواهد شد که عرضه سهام "شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری" با نماد مدیریت1 است که به شیوه ثبت سفارش در دامنه قیمی مشخص انجام خواهد  شد. مدیریت از گروه "سرمايه گذاريها" و زیرگروه "ساير واسطه هاي مالي" است که طی چهارشنیه و شنبه پیش رو، 15 درصد از سهام آن به عموم و صندوق های سرمایه گذاری اختصاص خواهد یافت. تعداد کل سهام این شرکت برابر است با 1 میلیارد و 500 میلیون سهم که 15 درصد از آن می شود 225 میلیون سهم. از این 225 میلیون سهم در روز چهارشنبه مورخ 1400/05/20، 210 میلیون سهم به عموم غیر از صندوق های سرمایه گذاری تخصیص خواهد یافت و در روز شنبه 1400/05/23 نیز 15 میلیون سهم باقی مانده به صندوق های سرمایه گذاری اختصاص خواهد یافت.

در ادامه این پست از وبسایت بورس نما، مقدار نقدینگی لازم برای خرید سپید و سایر اطلاعات مورد نیاز برای خرید آن ذکر می گردد.

نقدینگی لازم برای عرضه اولیه مدیریت1 واطلاعات لازم

🔘 عرضه اولیه مدیریت

🔹حداکثر سهم هر کد: 420
 
🔹حداکثر قیمت هر سهم: 5,023 ریال

🔹حداکثر نقدینگی لازم: 2,120,209 ریال

🔸حداکثر نقدینگی لازم با احتساب مشارکت 500,000 شرکت کننده (میزان مشارکت پیش فرض توسط سازمان) با حداکثر تخصیص سهمیه در نظر گرفته شده است.

🔹روز و تاریخ عرضه: چهارشنبه 1400/05/20

🔹ساعت عرضه: در روز عرضه اطلاع رسانی خواهد شد.

🔹تاریخ تخصیص: چهارشنبه 1400/05/20

🔹پیش بینی نقدینگی لازم:  پیش بینی می شود در عرضه اولیه سپید از حدود 2 میلیون وپانصد هزار تا 3 میلیون و سیصد هزار شرکت کننده داشته باشند که با این حساب تخمین زده می شود در حداکثر قیمت ثبت سفارش (5,023 ریال) تمامی سهام مدیریت کشف قیمت شده و به هر کد نیز حدود 64 تا 84 سهم با نقدینگی ای در حدود 33 تا 43 هزار تومان اختصاص یابد.

با توجه به میزان مشارکت و استقبال از عرضه اولیه های اخیر پیش بیی می شود کلیه سهام مدیریت در حداکثر قیمت بازه مشخص شده، به فروش برسد. اطلاعات لازم در خصوص میزان مشارکت در این عرضه و میزان سهام و مبلغ تخصیص یافته به هر کد در روز عرضه اولیه زیر همین پست، به روز رسانی خواهد شد.


به روزرسانی در روز چهارشنبه مورخ 1400/05/20

تعداد سهام اختصاص یافته مدیریت به هر کد و میران مشارکت

چنانچه بخواهید بدانید که به هر کد چند سهم مدیریت اختصاص یافت و میزان مشارکت در این عرضه اولیه چقدر بود، در این بخش از وبسایت بورس نما به آن می پردازیم. در عرضه اولیه نماد مدیریت که امروز انجام شد، به هر کد معاملاتی حداکثر 76 سهم تخصیص یافت که معادل با حدود 38 هزار تومان است. میزان مشارکت در عرضه اولیه مدیریت نیز ۲ میلیون و 813 هزار و 944 کد معاملاتی بود که در حدود پیش بینی انجام شده نیز می باشد. به طور خلاصه:

🔹میزان مشارکت در عرضه اولیه غکورش:  ۲ میلیون و 813 هزار و 944 کد

🔹تعداد کدهای تخصیص یافته:  ۲ میلیون و 796 هزار و 721 کد

🔹حداکثر سهمیه هر کد معاملاتی: 76 سهم

🔹قیمت کشف شده هر سهم: 5,023 ریال

🔹حداکثر مبلغ تخصیص یافته سهام غکورش: 381,748 ریال

تاریخچه شرکت مدریت صندوق بازنشستگی، خدمات و اطلاعات لازم

شرکت خدمات مدیریت و تحقیقات سرمایه گذاران صندوق بازنشستگی کشوری در سال 1387 تاسیس گردید و به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ سال 1390 نام آن به شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری تغییر یافت.
اکنون این شرکت به عنوان یکی از زیرمجموعه های هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری(گروه مدیریت ارزش سرمایه) می باشد که فلسفه وجودی آن، مدیریت مناسب سرمایه گذاری های کوتاه مدت صندوق بازنشستگی کشوری می باشد. شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری امیدوار است با گردآوری نیروهای توانمند، تحت مدیریت شایسته موجبات افزایش ثروت بازنشستگان عزیز را فراهم آورده و تجهیز و تخصیص کارای منابع کوتاه مدت را امکان پذیر سازد.
در چشم انداز سه ساله شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری، مجموعه ای است یادگیرنده، پویا، با نگاهی سیستمی، متشکل از نیروهای خبره، دارای ساختاری چابک و کارا، دست یافته به جایگاهی بالا در اذهان فعالان بازار سرمایه و جز برترین شرکت های سرمایه گذاری حاضر در بورس و فرابورس، و همکار طراز اول نهادهای مالی بین المللی فعال در ایران
موضوع فعالیت:
• سرمایه گذاری در سهام، صندوقهای سرمایه گذاری، اوراق مشارکت و سایر انواع اوراق بهادار به منظور کسب انتفاع
• سرمایه گذاری در مسکوکات، فلزات گرانبها، گواهی سپرده بانکی و سپرده های سرمایه گذاری بانکها و موسسات اعتباری مجاز
• سرمایه گذاری در دارایی های فیزیکی، پروژه های تولیدی و پروژه های ساختمانی با هدف کسب انتفاع
• ارائه خدمات مرتبط با بازار سرمایه اعم از تضمین نقدشوندگی و بازارگردانی اوراق بهادار، تعهد پذیره نویسی اوراق بهادار، مشارکت در ارکان صندوقهای سرمایه گذاری
فعالیت های در حال انجام و پیش رو:
• عمده فعالیت آن مربوط به سرمایه گذاری در اوراق بهادار اعم از سهام و اوراق مشارکت پذیرفته شده در بورس و فرابورس میباشد که در موارد زیر نیز فعال است یا به فعالیت خواهد پرداخت:
• افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و سهام هولدینگ مالی و تبدیل شرکت به یکی از شرکتهای پیشرو در بازار سرمایه کشور
• انجام مطالعات اقتصادی، آماری، فنی و مدیریت طرحهای سرمایه گذاری برای کلیه متقاضیان
• بازارگردانی بر روی اوراق بهادار پذیرفته شده در بورس و فرابورس مخصوصا برای شرکتهای گروه
• سرمایه گذاری در شرکتهای ارائه دهنده خدمات نوظهور(استارت آپ)
• امکان سنجی ارائه خدمات مرتبط با بازار سرمایه از جمله متعهد پذیره نویس، ضامن و ... برای کلیه متقاضیان به ویژه شرکتهای گروه
• سرمایه گذاری و مشارکت در تاسیس شرکتهای ارائه دهنده خدمات مالی از جمله بانک، بیمه و لیزینگ
• تهیه پکیج مناسب از قوانین، دستورالعملها و دیگر موارد مربوط به نحوه سرمایه گذاری در بازارهای مالی ایران برای سرمایه گذاران خارجی
• سرمایه گذاری در زمینه بخشهای نوظهور در بازار مالی ایران اعم از شرکتهای رتبه بندی، صندوقهای سرمایه گذاری شاخصی، هج فاند، جوینت ونچر
• تشکیل واحد مشاور سرمایه گذاری و سبد گردانی

جواد مهدی‌نیا
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات