سود مجمع تقسیمی شپنا 1400

سود شپنا 1400
دوشنبه، 1400/4/28

مجمع شرکت پالایش نفت اصفهان (شپنا)

مجمع عمومی عادی سالانه شپنا امروز دوشنبه مورخ 1400/04/28 با حضور 62.63 درصد از سهامداران شرکت پالایش نفت اصفهان برگزار شد و تقسیم سود سال 1400 و سایر مواردی که در دستور کار این مجمع هستند مورد رسیدگی قرار گرفت. مجمع شپنا برای سال مالي منتهي به 1399/12/30 برگزار شد که مبلغ سود تقسیم شده و زمانبندی پرداخت و نحوه پرداخت و تاریخ واریز سود برای سهامداران حقیقی و حقوقی به همراه اینکه این سود به چه کسانی تعلق می گیرد و باید آن را از کدام بانک دریافت کنند، در ادامه این پست از وبسایت بورس نما به اطلاع سهامداران عزیز می رسد.

سود تقسیم شده مجمع شپنا

مطابق مصوبات مجمع سود نقدی پرداختی به هر سهم شپنا برابر با 1200 ریال معادل با 120 تومان تصویب شد تا به سهامدارن پرداخت گردد. لازم به ذکر است که شرکت پالایش نفت اصفهان در سال مالی منتهی به 1399/12/30، موفق شده است 1953 ریال سود بسازد که حدود 61 درصد از آن را به سهامداران به صورت نقدی پرداخت خواهد کرد.

زمانبندی پرداخت سود تقسیمی مجمع شپنا 1400

شاید سوال بسیاری از سهامداران شپنا این باشد که سود سهام شپنا را چگونه و چه زمانی باید دریافت کنند؟ در پاسخ باید گفت که مطابق اطلاعیه منتشر شده شرکت روی کدال در تاریخ 1400/04/16، زمانبندی پرداخت سود شپنا به شکل زیر است:

الف) سهامدارن حقیقی

1- پرداخت از طریق سامانه سجام

سود سهامداران حقیقی احراز هویت شده در سامانه سجام، در تاریخ 1400/06/08 به حساب معرفی شده آنان واریز می شود.

2- پرداخت از طریق شعب بانک تجارت

سود آن دسته از سهامدارن حقیقی که در سامانه سجام احراز هویت نشده اند، از تاریخ 1400/08/01 به بعد از کلیه شعب بانک تجارت به صورت نقدی قابل دریافت است که مدارک لازم برای دریافت سود، ارائه اصل و تصویر کارت ملی و گواهینامه نقل و انتقال سهام می باشد. سهامداران حقیقی جا مانده از دریافت سود سالهای قبل نیز از همین تاریخ به بعد و با ارائه مدارک گفته شده می توانند در خصوص دریافت آن اقدام نمایند.

ب) سهامدارن حقوقی، صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردان ها

برای سایر سهامدارن حقوقی، صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردان ها نیز پرداخت سود آنها به شکل جدول زیر خواهد بود.

سود مجمع شپنا

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، جهت دانلود اطلاعیه کدال پرداخت سود شپنا و پیوست آن می توانید روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

سود شپنا به چه کسانی تعلق می گیرد؟

بسیاری از سهامدارن تازه وارد برایشان این سوال به وجود می آید که سود سهام شپنا به چه کسانی تعلق می گیرد. در پاسخ باید گفت این سود به تمام کسانی تعلق می گیرد که در روز دوشنبه مورخ 1400/04/28 یعنی زمان تشکیل مجمع، سهام آن را در پرتفوی خود داشته اند و به اصطلاح سهامدار شرکت پالایش نفت اصفهان بوده اند؛ حالا فرقی ندارد که یک دقیقه قبل از متوقف شدن نماد برای مجمع، آن را خریده باشند یا چند سال قبل؛ اینکه بلافاصله بعد از بازگشایی نماد، آن را فروخته باشند نیز اهمیتی ندارد و همچنان سود مجمع به آنها تعلق میگیرد که برای دریافت آن لازم است به زمانبندی ارائه شده در توضیحات بالا توجه نمایند.

همراهان وبسایت بورس نما در صورت نیار برای تحلیل بنیادی شپنا می‌توانند به لینک مشخص شده مراجعه نمایند.

جواد مهدی‌نیا
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
نام: حمید رضا عبدی | دوشنبه، 1400/5/11

👈بسیار عالی و خوب بود

🔸پاسخ: موفق باشید دوست عزیز.

نام: حسین | دوشنبه، 1400/6/8

👈دلیل واریز نشدن سود تقسیمی به حساب سهامداران حقیقی با توجه به اطلاعیه منتشر شده چرا در تاریخ مذکور(۰۸/۰۶/۴۰۰)واریز نشده

🔸پاسخ: دوستان دیگه هم کسی این مشکل را داره؟

نام: مهسا | سه‌شنبه، 1400/6/9

👈برا منم سود مجمع هنوز واریز نشده

نام: بشیر | سه‌شنبه، 1400/6/9

👈دلیل واریز نشدن سود سهام شپنا،باوجود داشتن حساب سجام چیست??

نام: مهتاب | سه‌شنبه، 1400/6/9

👈سلام سود من نزدیک یه میلیون کمتر از اون مبلغی که تو کارگزاری اعلام شده پرداخت شده چرا؟

🔸پاسخ: تعداد سهامی از شپنا که هنگام شرکت در مجمع داشتید را در سود تقسیم شده ضرب کنید و ببینید همانقدر براتون واریز شده یا خیر. ملاک اصلی کارگزاری نیست و کارگزاری ممکنه اشتباه هم بزنه.

نام: محمد | سه‌شنبه، 1400/6/9

👈برامن هم سود نریختن بایدچکارکنیم

🔸پاسخ: اگر احراز هویت سجام کرده بودید و مطابق زمانبندی باید به شما پرداخت می شد، با امور سهام شپنا تماس حاصل کنید و پیگیر شید، در غیر اینصورت باید منتظر بمونید تا نقدی از بانک دریافت کنید.

نام: لیلابقائی | چهارشنبه، 1400/6/10

👈سلام واسه منم واریز نشده چکارکنیم

🔸پاسخ: نظرات بقیه دوستان را بخونید، پاسخ داده شده دوست عزیز.

نام: زینب | سه‌شنبه، 1400/6/16

👈ما سه نفریم ثبت نام سجام هم داریم ولی سود هنوز واریز نشده

نام: جلال | چهارشنبه، 1400/6/17

👈سلام. سود شپنا برام واریز نشده از طریق سجام هم پیگیر شدم بعد چند روز تماس و پیگیری گفتن ازکدال بانک رو پیدا کنید و از بانک حضوری بگیرین. نام بانک هم تو کدال شپنا نبود

🔸پاسخ: سلام دوست عزیز. نام بانک ذکر شده که ما هم در همینجا اطلاع رسانی کردیم. دوستانی که مشکل مشابه داشتند این مساله را در نظر داشته باشند.

نام: راد | شنبه، 1400/6/27

👈سلام 1. در تاريخ اعلام شده، براي من هم سودي واريز نشده است با توجه به اينكه احراز هويت شده‌ام و شماره حساب سجامي هم مشخص است. 2. قبل از افزايش سرمايه تعداد 3660 سهم داشتم. بعد از افزايش سرمايه و بدليل تعديل قيمت، تعداد سهام بنده به 5454 سهم افزايش يافته است. حال به كدام تعداد سهام بنده سود تعلق مي گيرد ؟

🔸پاسخ: در مجمع اگر بودید و افزایش سرمایه قبل از مجمع ثبت شده باشه، به تعداد سهام جدید. اگر نبودید که 0 و اگر ثبت افزایش سرمایه بعد از مجمع بوده به تعداد سهام قدیم.

نام: مهدی | سه‌شنبه، 1400/6/30

👈دروغه. پس چرا سود را نریختند خدا را خوش نمیاد.

🔸پاسخ: دوست عزیز اگر توضیحات بالا را بخونید نوشته سود سهامداران احراز هویت نشده اند در سجام، از تاریخ 1400/08/01 به بعد از بانک پرداخت میشه.

نام: مهدی | جمعه، 1400/7/16

👈سهامداران محترم با امور سهام تماس گرفتم کلا واریز نشده از اول ابان به بانک تجارت مراجعه فرکایید

نام: مهدی | شنبه، 1400/7/24

👈با امور سهام شرکت تماس گرفتم متاسفانه جواب درستی دریافت نکردم گویا برای هیج کس از طریق سجام سود نریختند حالا در اول ابان بریم بانک تجارت شاید بریزند خدا را خوش نمیاد که مردم را سرکار میگذارند

نام: مهدی | جمعه، 1400/7/30

👈متاسفانه با امور سهام تماس گرفتم فرمودند با سجام تماس بگیرید انها هم جواب ندادند باید چکار کنم سهامدارانی مثل من هم هستند

نام: رضا | شنبه، 1400/8/1

👈سود من مبلغ ۲۰ میلیون‌ بود ۱۰میلیون از طریق‌ سجام واریز‌ شد ۱۰ میلیون‌ موند‌ ک گفتن‌ برج ۸ نقدی‌ از طریق‌ بانک تجارت‌ دریافت‌ کنین‌ رفتم‌ بانک‌ میگه شما سودتون‌ کلا۳۰۰تومن‌ هستش‌ همه جوره تو بورس کلاه رفت تو سرمون

🔸پاسخ: شاید اشتباه حساب کردید. چیزی که توی پرتفوی میزنه را بیخیال شید تعداد سهامی که داشتید را در سود هر سهم ضرب کنید ببینید درست نیست؟

نام: سهامدار | چهارشنبه، 1400/8/5

👈چرا سود شبنا و شبندر بااینکه حساب سجام دارم واریز نشد .

نام: عباس کمالی | چهارشنبه، 1400/8/5

👈سود برای من هم واریز نشده همه ره ...

نام: هادی | شنبه، 1400/9/27

👈متاسفانه هیچ سودی واریز نشده، تماس هم گرفتم امور سهام و اونجا فرمودند واریز میشه حالا کجا واریز شده نمیدونم 15آذر هم مجدد پیگیری کردم ولی متاسفانه خبری نبود نه از امور سهام و نه از سجام و نه از بانک تجارت که گفت 50تومن داری13000 سهم 50تا تک تومانی میشه؟ باید نماز واریز سود بخونیم تا شاید خدا برامون سود واریز کنه

لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات