جهش درآمدهای شکبیر در سال 99

شکبیر مصداق یک شرکت پیشرو
دوشنبه، 1400/4/14

شرکت پتروشیمی امیر کبیر یکی از واحدهای مهم پتروشیمی در کشور است که در سال مالی منتهی به اسفند 99 رکوردهای بسیار مهمی را به ثبت رساند که در نهایت باعث سود سازی فوق العاده بالای این شرکت در سال مالی گذشته شده است. نکات مهم پیرامون عملکرد این شرکت در سال مالی گذشته به شرح زیر می باشد:

تفسیر گزارش 12 ماهه شکبیر منتهی به اسفند 99

1- درآمدهای عملیاتی 110 درصد رشد

2- سود ناخالص 618 درصد رشد

3- سود عملیاتی 1017 درصد رشد

4- سود خالص 1045 درصد رشد

5- موجودی نقد 168 درصد رشد

6- جمع دارایی های جاری 11 درصد رشد

7- جمع حقوق مالکانه 579 درصد رشد

8- صادرات پلی اتیلن صادراتی 494 درصد رشد

9- پلی اتیلن سبک صادراتی 209 درصد رشد

اخیرا مجمع عمومی سالانه این شرکت در تاریخ 13 تیرماه برگزار شد و تامین خوراک گازی شرکت از مجتمع بید بلند و اجرای طرحهای توسعه ای تدوین شده در سال جدید و افزایش سرمایه از اهم برنامه های شرکت در سال 1400 عنوان شد. همچنین شرکت به ازای هر سهم 1020 تومان سود تقسیم کرد که رقم بسیار قابل توجهی می باشد. شکبیر با توجه به مدیریت کاردان و پتانسیلهای کم نظیر امسال می تواند در عرصه سودسازی به شرط تامین خوراک گازی به شکل پایدار، رکوردهای جدیدی را به ثبت برساند.

عملکرد ماههای ابتدایی سال 1400 نشان می دهد شکبیر با صلابت در مسیر رشد و توسعه و افزایش سود سازی حرکت می کند.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات