عرضه اولیه لطیف1 در روز چهارشنبه

عرضه اولیه لطیف
دوشنبه، 1400/3/31

عرضه اولیه لطیف

در روز چهارشنبه، دومین روز از تابستان 1400، عرضه اولیه دیگری انجام خواهد شد که عرضه سهام شرکت محصولات کاغذی لطیف با نماد لطیف است که به شیوه ثبت سفارش در دامنه قیمی مشخص انجام خواهد  شد. لطیف از گروه "محصولات كاغذي" و زیرگروه "توليد ساير محصولات كاغذ و مقوا" است که طی چهارشنیه و شنبه، 15 درصد از سهام آن به عموم و صندوق های سرمایه گذاری اختصاص خواهد یافت. تعداد کل سهام این شرکت برابر است با 200 میلیون سهم که 15 درصد آن می شود 30 میلیون سهم. از این 30 میلیون سهم در روز چهارشنبه مورخ 1400/04/02، 26 میلیون سهم به عموم غیر از صندوق های سرمایه گذاری تخصیص خواهد یافت و در روز شنبه نیز 4 میلیون سهم باقی مانده به صندوق های سرمایه گذاری اختصاص خواهد یافت.

در ادامه این پست از وبسایت بورس نما، مقدار نقدینگی لازم برای خرید لطیف و سایر اطلاعات مورد نیاز ذکر می گردد.

نقدینگی لازم برای عرضه اولیه لطیف1 واطلاعات لازم

🔘 عرضه اولیه لطیف

🔹حداکثر سهم هر کد: 50
 
🔹حداکثر قیمت هر سهم: 32,500 ریال

🔹حداکثر نقدینگی لازم: 1,633,125 ریال

🔸حداکثر نقدینگی لازم با احتساب مشارکت 520,000 شرکت کننده (میزان مشارکت پیش فرض توسط سازمان) با حداکثر تخصیص سهمیه در نظر گرفته شده است.

🔹روز و تاریخ عرضه: چهارشنبه 1400/04/02

🔹ساعت عرضه: در روز عرضه اطلاع رسانی خواهد شد.

🔹تاریخ تخصیص: چهارشنبه 1400/04/02

🔹پیش بینی نقدینگی لازم:  پیش بینی می شود در عرضه اولیه ومدیر از حدود 2 میلیون وپانصد هزار تا 3 میلیون و سیصد هزار شرکت کننده داشته باشند که با این حساب تخمین زده می شود در حداکثر قیمت ثبت سفارش (32,500 ریال) تمامی سهام ومدیر کشف قیمت شده و به هر کد نیز حدود 9 تا 11 سهم با نقدینگی ای در حدود 30 تا 36هزار تومان اختصاص یابد.

همانطور که گفته شد مفروضات سازمان بورس مشارکت 520 هزار کد است که در این صورت به هر کد 50 سهم خواهد رسید؛ با توجه به میزان مشارکت در عرضه اولیه های اخیر حساب پیش بیی می شود کلیه سهام لطیف در حداکثر قیمت بازه مشخص شده، به فروش برسد. اطلاعات لازم در خصوص میزان مشارکت در لطیف و میزان سهام و مبلغ تخصیص یافته به هر کد در روز عرضه اولیه زیر همین پست، به روز رسانی خواهد شد.

تاریخچه شرکت کاغذی لطیف، تولیدات و اطلاعات لازم

شرکت محصولات کاغذی لطیف در سال 1364 تاسیس و در سال 1373 در زمینی به مساحت 65 هزار متر مربع و زیر بنایی حدودا 30 هزار متر مربعی آغاز به کار و بهره برداری نمود. این شرکت اولین کارخانه دارای واحد جوهر زدائی (Deinking) در صنایع کاغذ سازی ایران می باشد، هم چنین با دارا بودن ماشین کاغذ مجهز به سیستم کنترل PLC، عرض 2860 میلیمتر و میانگین سرعت تولیدی 1300 متر بر دقیقه توانایی تولید انواع کاغذهای گرماژ پایین را دارا می باشد. این شرکت اولین و تنها واحد کاغذ سازی در ایران می باشد که مجهز به سیستم جوهر زدایی از کاغذ های باطله است. شرکت لطیف در اواخر سال 1374 مالکیت آن به سازمان تامین اجتماعی منتقل شد و از آن پس تحت پوشش شرکت سرمایه تامین اجتماعی (شستا) قرار گرفت.

برخی از محصولات تولیدی این شرکت را در تصویر زیر مشاهده بفرمایید.

محصولات تولیدی لطیف


به روزرسانی در روز چهارشنبه مورخ 1400/04/23

میزان مشارکت و تعداد سهام تخصیص یافته سپسد

امروز عرضه سپید انجام شد و در نهایت مبلغ اختصاص یافته به حر کد، میزان مشارکت و قیمت کشف شده به این شرح بود:

قیمت کشف شده: 21,000 (حداکثر قیمت عرضه شده)

میزان مشارکت: 2 میلیون و 835 هزار و 695 کد

حداکثر سهام اختصاص یافته به هر کد معاملاتی: 44 سهم معادل با حدود 93 هزار تومان

جواد مهدی‌نیا
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات