جهش فوق العاده صادراتی در شبصیر

جهش صادرات در شبصیر
دوشنبه، 1400/3/17

 شبصیر که تولید کننده پلیمر بسیار مهم و پرکاربرد پلی استایرن در کشور است طی سال مالی جاری با جهش تولید مواجه بوده است و این عامل باعث رشد درآمدهای عملیاتی این شرکت شده است. این شرکت محصولات خود را با بالاترین استانداردهای روز دنیا و تحت لیسانس شرکت کومهو کره جنوبی تولید کرده و نامی مطمن در عرصه تولید پلی استایرن در کشور محسوب می شود و در عین حال از صادرات مناسبی نیز برخوردار است.

به استناد گزارشات کدال شرکت پتروشیمی قائد بصیر در اردیبهشت ماه سال جاری  با درآمد 496 میلیارد تومان نسبت به فروردین ماه  افزایش فوق العاده درامدی به میزان 45 درصدی را به ثبت رسانده است. همچنین مجموع درآمد دوماهه  به 331 میلیارد تومان رسیده و افزایش 198 درصدی نسبت به دوماهه اول سال 99 داشته است.

صادرات شرکت پتروشیمی قاید بصیر نیز طی دوماه اول سال جاری افزایش قابل توجهی داشته است. در این مدت  مقدار صادرات محصولات برابر 380 هزار کیلوگرم بوده که 198 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته می باشد. در بخش ارزش محصولات صادراتی هم شرکت رکورد خوبی را به ثبت رسانده است و در این دوره مبلغ فروش 25.3 میلیارد تومان است که جهش 935 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد. 

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات