تصویب افزایش سرمایه ذوب و روی اصفهان

افزایش سرمایه فروی از سود انباشته
پنجشنبه، 1400/2/30

افزایش سرمایه شرکت ذوب و روی اصفهان از محل سود انباشته که پیشتر از سوی سازمان بورس مورد تایید قرار گرفته امروز در مجمع سهامداران این شرکت مورد موافقت سهامداران واقع و تصویب شد. این افزایش سرمایه  50 درصدی به منظور استفاده از منابع شرکت برای جبران سرمایه گذاری های انجام شده  در شرکتهای سرمایه پذیر و برای پوشش هزینه های طرح های توسعه انجام شده است.

شرکت ذوب و روی اصفهان با نماد فروی در این مجمع از تقسیم سود 440 تومانی سالیانه خود رونمایی کرد و اعلام کرد در آبان ماه سال از یکی از طرح های مهم خود رونمایی خواهد کرد. این طرح مربوط به استفاده از کوره های القایی جدید شرکت است که نقش مهمی در کاهش هزینه های عملیاتی و بالا رفتن حاشیه سود شرکت ایفا خواهد کرد.

در گزارشات اخیر شرکت که روی سامانه کدال قرار گرفته است کاهش حاشیه سود عملیاتی شرکت به دلیل بالا رفتن هزینه هی عملیاتی  به چشم میخورد که با این افزایش سرمایه شرکت قادر خواهد بود با اجرای طرح های ضربتی تا حد زیادی این افزایش هزینه ها را مدیریت کند. شرکت در ادامه مسیر درخشان خود امسال برنامه های افزایش ظرفیت تولید را دنبال کرده و با جدیت بیشتری به توسعه بازار صادراتی خود فکر می کند. 

سودسازی مناسب به انضمام کیفیت بالای محصول تولیدی و چابکی سهم باعث شده این سهم مورد توجه فعالان بازار سرمایه قرار بگیرد. لازم به یادآوری است با توجه به قیمت پایانی آخرین روز معاملاتی این نماد و افزایش سرمایه اعلام شده ، قیمت روز بازگشایی 2827 تومان می باشد که با توجه به بنیاد قوی این سهم و سود سازی مداوم آن قیمت بسیار جذابی می باشد.

علیرضا زارع
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات