شاخص بورس - 31 فروردین 1400

شاخص کل بورس-31-01-400
سه‌شنبه، 1400/1/31

بازار بورس

شاخص کل بورس تهران امروز در دومین با 2,716.1 واحد افزایش به 1,219,589.9 واحد رسید. با این حال شاخص هم وزن همچنان منفی بود. بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص را نمادهای شستا، وبملت و فملی داشتند؛ بیشترین تاثیر منفی بر آن نیز به فارس، پارسان و شپنا تعلق داشت.

نقشه معاملات بورس

نقشه معاملات بورس بر اساس ارزش معاملات هم به شکل زیر بود و می توان گفت تقریبا نیمی از بازار مثبت بوده است.

نقشه بورس

بازار فرابورس

بازار فرابورس با 4.9 واحد افزایش به 17,784.4 واحد رسید و مقدار مثبت کم رقمی را ثبت کرد. بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص را نمادهای میدکو، آریا و بپاس داشتند؛ بیشترین تاثیر منفی بر آن نیز به نمادهای ذوب، شگویا و زاگرس متعلق بود.

سخن پایانی؛ آینده بورس در هفته های آتی

در پایان باید گفت آنچه در بازار موج می زند تردید است و نشانه هایی از صعود خوب و زودهنگام آن در حالت عادی مشاهده نمی شود مگر اینکه با پارامترهای خارجی در صدد تغییر روند آن بر آیند که البته هرچه تاکنون در بازار دست کاری شده، نتیجه عکس داده است. لازم به ذکر است که از فردا دامنه نوسان در سوی منفی از منفی 2 به منفی 3 تغییر می یابد.

جواد مهدی‌نیا
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.


تبلیغات
تبلیغات